Αρχική Σελίδα Προϊόνταοπτικής ίνας υποδοχές

Μονοκατευθυντικός SC/PC Mutil συνδετήρας ινών τρόπου αντιφατική διάμετρος 0.9mm - 3.0mm

καλής ποιότητας Οπτικών Ινών Patch Cord για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Οπτικών Ινών Patch Cord για τις πωλήσεις
Είμαι Online Chat Now

Μονοκατευθυντικός SC/PC Mutil συνδετήρας ινών τρόπου αντιφατική διάμετρος 0.9mm - 3.0mm

Κίνα Μονοκατευθυντικός SC/PC Mutil συνδετήρας ινών τρόπου αντιφατική διάμετρος 0.9mm - 3.0mm προμηθευτής
Μονοκατευθυντικός SC/PC Mutil συνδετήρας ινών τρόπου αντιφατική διάμετρος 0.9mm - 3.0mm προμηθευτής Μονοκατευθυντικός SC/PC Mutil συνδετήρας ινών τρόπου αντιφατική διάμετρος 0.9mm - 3.0mm προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  Μονοκατευθυντικός SC/PC Mutil συνδετήρας ινών τρόπου αντιφατική διάμετρος 0.9mm - 3.0mm

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Guangdong, Κίνα
Μάρκα: KCO
Πιστοποίηση: ISO9001, RoHS
Αριθμό μοντέλου: SC/APC, SC/UPC, SC/PC

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: διαπραγμάτευση
Τιμή: Negotiation
Συσκευασία λεπτομέρειες: Τσάντα PE, κιβώτιο χαρτοκιβωτίων, ξύλινη παλέτα
Χρόνος παράδοσης: 2~5 ημέρες μετά από πάρτε την πληρωμή
Όροι πληρωμής: L/C Western Union, T/T,
Δυνατότητα προσφοράς: 100.000 τεμάχια / μήνα
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Τύπος: SC/PC Χρώμα: Μπεζ
Απώλεια εισαγωγής: 0.2dB επιστροφή απώλεια: 55dB
Διάμετρος: 0.9mm, 2.0mm, 3.0mm λειτουργία: ενιαίος τρόπος, πολυ τρόπος, μονο τρόπος

Μονοκατευθυντικός SC/PC Mutil συνδετήρας ινών τρόπου αντιφατική διάμετρος 0.9mm - 3.0mm

 

 

Περιγραφές συνδετήρων οπτικών ινών:

Το Sc είναι ένα μη-οπτικό αποσυνδέει το συνδετήρα με 2.5mm προ-ferrule zirconia. Διαθέσιμος στις μονοκατευθυντικές και διπλές μορφές, αυτός ο συνδετήρας χαρακτηρίζει ένα αντιφατικό σχέδιο σύνδεσης για γρήγορα να επιδιορθώσει των καλωδίων στο ράφι ή ο τοίχος τοποθετεί. Χρησιμοποιήστε τον επαναχρησιμοποιήσιμο διπλό συνδετήρα εκμετάλλευσης για να δημιουργήσετε τις διπλές συνδέσεις.

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα συνδετήρων οπτικών ινών:

- Υψηλός - ποιοτικά κεραμικά τμήματα και υλικό.
- Η απαίτηση γεωμετρίας τέλος-προσώπου συμμορφώνεται στον GR-326-ΠΥΡΗΝΑ Telcordia.
- 100% που εξετάζεται στην οπτική απόδοση (απώλεια εισαγωγής & επιστροφής απώλεια).
- Μονοκατευθυντικές, διπλές και υψηλότερες πυκνότητες πυρήνων.
- 900 μικρό, 2mm, εφαρμογές καλωδίων 3mm.

 

Εφαρμογές συνδετήρων οπτικών ινών:

- Δίκτυο τηλεπικοινωνιών.

- Δίκτυο τοπικής περιοχής (τοπικό LAN).

- CATV.

- FTTH.

- Εξοπλισμός δοκιμής.

 

Εικόνες προϊόντων συνδετήρων οπτικών ινών:

Μονοκατευθυντικός SC/PC Mutil συνδετήρας ινών τρόπου αντιφατική διάμετρος 0.9mm - 3.0mm

Μονοκατευθυντικός SC/PC Mutil συνδετήρας ινών τρόπου αντιφατική διάμετρος 0.9mm - 3.0mm

 

Λεπτομέρειες για τους συνδετήρες οπτικών ινών:

Ferrule συνδετήρων Κεραμικός
Μανίκι ευθυγράμμισης Κεραμικός
Σώμα συνδετήρων UL 94V-0 εκτίμησε θερμοπλαστικός για να ανταποκριθεί στα πρότυπα εκτιμήσεις προσήνειας
Crimp ένθετο/Crimp σωλήνας Νικέλινος ορείχαλκος/θερμοπλαστικό πολυμερές σώμα ελαστομερούς
ΚΑΠ σκόνης Νάυλον ή PVC
Μπότα ανακούφισης πίεσης Φλόγα - πολυμερές σώμα καθυστερούντω (UL-εκτιμημένο 94-V0)
Ύφος συνδετήρων SC, FC, ST, LC, MTRJ, Κ.ΛΠ.

 

Προδιαγραφές συνδετήρων οπτικών ινών:


Στοιχείο
Ενιαίος τρόπος Πολλαπλού τρόπου
PC UPC APC 62.5/125 50/125 50/125 10G
Απώλεια/συνδετήρας ενθέτων
(ενιαία ίνα)
0.3dB μέγιστο (τύπος 0.2dB.) 0.3dB μέγιστο (τύπος 0.2dB.)
Επιστροφής απώλεια ≥45 DB ≥50 DB ≥60 DB N.A
Συνδετήρας ενθέτων Loss/MTRJ 0.5dB μέγιστο (τύπος 0.45dB.) 0.5dB μέγιστο (τύπος 0.45dB.)
Δύναμη τραβήγματος ≥98N ≥98N

 

 

Διαταγή των πληροφοριών:
1, τύπος συνδετήρων: SC, LC, FC, ST, MTRJ, Κ.ΛΠ.
2, στίλβωση: UPC, PC, APC
3, τρόπος: Ενιαίος τρόπος, πολλαπλού τρόπου
4, αρίθμηση ινών: Simplex ή ντούμπλεξ
5, διάμετρος μποτών συνδετήρων: 0.9mm, 2.0mm ή 3.0mm

 

OEM/ODM υπηρεσία:
Εάν θέλετε να επιδείξετε το ΛΟΓΟΤΥΠΟ εμπορικών σημάτων σας στα αγαθά όπως το καλώδιο, η τσάντα συσκευασίας, η ετικέτα ή οποιεσδήποτε όπου. Δεν είναι κανένα οποιοδήποτε πρόβλημα. Ο cOem και η υπηρεσία ODM μας είναι πάντα έτοιμοι να το κάνουν.

Συσκευασία:
Σύμφωνα με τη συσκευασία εξαγωγής Stardard.
Κιβώτιο χαρτοκιβωτίων, ξύλινο κιβώτιο, ξύλινη παλέτα.

Ναυτιλία:
- Διεθνής σαφής όπως το UPS, TNT, DHL, κ.λπ.
- Αέρας Internatioal: ΑΣΒΈΣΤΙΟ, AA, EA, Κ.ΛΠ.
- Θαλασσίως

Στοιχεία επικοινωνίας
KOCENT OPTEC LIMITED

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr.He

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα