Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών Patch Cord

Sc CPRI υπαίθριο σκοινί Amored μπαλωμάτων ινών οπτικό/μη θωρακισμένο μαύρο χρώμα FTTA TPU LSZH

καλής ποιότητας Οπτικών Ινών Patch Cord για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Οπτικών Ινών Patch Cord για τις πωλήσεις
Είμαι Online Chat Now

Sc CPRI υπαίθριο σκοινί Amored μπαλωμάτων ινών οπτικό/μη θωρακισμένο μαύρο χρώμα FTTA TPU LSZH

Κίνα Sc CPRI υπαίθριο σκοινί Amored μπαλωμάτων ινών οπτικό/μη θωρακισμένο μαύρο χρώμα FTTA TPU LSZH προμηθευτής
Sc CPRI υπαίθριο σκοινί Amored μπαλωμάτων ινών οπτικό/μη θωρακισμένο μαύρο χρώμα FTTA TPU LSZH προμηθευτής Sc CPRI υπαίθριο σκοινί Amored μπαλωμάτων ινών οπτικό/μη θωρακισμένο μαύρο χρώμα FTTA TPU LSZH προμηθευτής Sc CPRI υπαίθριο σκοινί Amored μπαλωμάτων ινών οπτικό/μη θωρακισμένο μαύρο χρώμα FTTA TPU LSZH προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  Sc CPRI υπαίθριο σκοινί Amored μπαλωμάτων ινών οπτικό/μη θωρακισμένο μαύρο χρώμα FTTA TPU LSZH

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Guangdong, Κίνα
Μάρκα: KCO
Πιστοποίηση: ISO9001, RoHS
Αριθμό μοντέλου: SCU-CPRI-2fo-7.0mm/2.0-LSZH-Xm

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: διαπραγμάτευση
Τιμή: Negotiation
Συσκευασία λεπτομέρειες: Τσάντα PE, κιβώτιο χαρτοκιβωτίων, ξύλινος ρόλος
Χρόνος παράδοσης: 2~5 ημέρες μετά από πάρτε την πληρωμή
Όροι πληρωμής: L/C Western Union, T/T,
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Συνδετήρας 1: SC/UPC, SC/APC, ΚΚ SC Συνδετήρας 2: FC, LC, SC, ST, E2000,…
Πυρήνας: 2 πυρήνες Απώλεια εισαγωγής: 0.2dB
επιστροφή απώλεια: 55dB Υλικό κάλυψης καλωδίων: LSZH, TPU

Sc CPRI υπαίθριο σκοινί Amored μπαλωμάτων ινών οπτικό

Ο μη-θωρακισμένος Μαύρος στρατού τομέων FTTA TPU LSZH


Καλώδιο μπαλωμάτων ινών CPRI για τους ασύρματους σταθμούς βάσης νέας γενιάς (WCDMA/TD-SCDMA/WiMax/GSM). Τέτοια προϊόντα μπορούν να είναι καλύπτουν τις απαιτήσεις προγράμματος FTTA (ίνα στην κορυφή του πύργου) για τις υπαίθριες περιβαλλοντικές συνθήκες και τους όρους δυσμενών καιρικών συνθηκών. Ειδικά στους σταθμούς βάσης 3G, 4G, 5G και WiMax και διανεμημένη τη οπτική ίνα τεχνολογία ζουμ, το καλώδιο μπαλωμάτων ινών CPRI γίνεται γρήγορα η τυποποιημένη διεπαφή συνδετήρων.

KOCENT OPTEC LIMITED παρέχει το cOem και την υπηρεσία ODM για όλους τους τύπους σκοινιών μπαλωμάτων οπτικών ινών.
Ειδικός στο υπαίθριο σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών διαδικασιών τομέων τομέων στρατού όπως το σκοινί μπαλωμάτων ODVA, NSN το σκοινί μπαλωμάτων, το σκοινί μπαλωμάτων PDLC, το σκοινί μπαλωμάτων DLC, το σκοινί μπαλωμάτων ODC, το σκοινί μπαλωμάτων RRU, το σκοινί μπαλωμάτων TPU, το σκοινί μπαλωμάτων CPRI, το σκοινί μπαλωμάτων Optitap, το μίνι σκοινί μπαλωμάτων Sc, και OM3, σκοινί μπαλωμάτων OM4.
Παρέχουμε όλα τα είδη σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών διαδικασιών τομέων τους διαφορετικούς τύπους αδιάβροχων συνδετήρων, χρήση για τις τηλεπικοινωνίες 3G, 4G, 5G, LTE, BBU, RRU, σταθμός βάσης RRH.
Με ολοκληρωμένος του εξοπλισμού παραγωγής και κλειστός QC της διαδικασίας, παρέχουμε τα πρότυπα τηλεπικοινωνιών των αγαθών στον πελάτη μας.
 

Παράμετρος:

Τύπος Sm-UPC Sm-apc ΚΚ-UPC
Χαρακτηριστικός MAX Χαρακτηριστικός MAX Χαρακτηριστικός MAX
Απώλεια εισαγωγής ≤0.1 ≤0.3dB ≤0.15 ≤0.3dB ≤0.05 ≤0.3dB
Επιστροφής απώλεια ≥50dB ≥60dB ≥30dB
Διάρκεια 500 κύκλοι ζευγαρώματος
Θερμοκρασία εργασίας -40 + σε 85


Γρήγορο Informations:
- Τέλος 1 συνδετήρων: Sc
- Τέλος 2 συνδετήρων:
Sc,
Προαιρετικός: LC, FC, SC, ST, E2000,….
- Καλώδιο:
Θωρακισμένος,
Προαιρετικός: μη-θωρακισμένος
- Κάλυψη:
LSZH,
Προαιρετικός: TPU, PE
- Εξωτερικό Diamerter:
7.0mm,
Προαιρετικός: 4.8mm, 5.0mm, 5.5mm, 6.0mm, 6.5mm
- Εσωτερική διάμετρος:
2.0mm,
Προαιρετικός: 0.9mm, 0.6mm
- Fanout μέρος:
2.8mm θωρακισμένα,
Προαιρετικός: 3.0mm μη-θωρακισμένα, 2.0mm μη-θωρακισμένα
- Χρώμα: Μαύρος
- Μήκος: 5m, 10m, 20m, 30m, 40m, 50m, 60m, 70m, 80m, 90m, 100m, 150m, 200m, 300m, 500m,…
 

Κατασκευές σκοινιού μπαλωμάτων CPRI:
Sc CPRI υπαίθριο σκοινί Amored μπαλωμάτων ινών οπτικό/μη θωρακισμένο μαύρο χρώμα FTTA TPU LSZH
 
Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:
- Εύκολα προσθέστε/εγκαταστήστε τα καλώδια αλτών για μια μελλοντική επέκταση
- Εργοστάσιο-συγκεντρωμένα καλώδια για μια γρήγορη επιτόπια εγκατάσταση
- Προστασία νερού και σκόνης IP67
- Ευελιξία με τη μικρή κάμπτοντας ακτίνα και τις άριστες ιδιότητες δρομολόγησης καλωδίων
- Εξοπλισμένος με τους συγκεκριμένους συνδετήρες δύναμης και οπτικών ινών πελατών

 

κατασκευή καλωδίων τομέων 7.0mm μη-θωρακισμένη:

Sc CPRI υπαίθριο σκοινί Amored μπαλωμάτων ινών οπτικό/μη θωρακισμένο μαύρο χρώμα FTTA TPU LSZH


κατασκευή καλωδίων τομέων 7.0mm θωρακισμένη:
Sc CPRI υπαίθριο σκοινί Amored μπαλωμάτων ινών οπτικό/μη θωρακισμένο μαύρο χρώμα FTTA TPU LSZH
Εφαρμογή:
1- Ίνα--ο-κεραία το (FTTA)
Ο αργότερα και τα συστήματα κινητής επικοινωνίας επόμενης γενιάς (GSM, UMTS, CMDA2000, TD-SCDMA, WiMAX, LTE, κ.λπ.) επεκτείνουν τους τροφοδότες οπτικών ινών για να συνδέσουν το σταθμό βάσης με τη μακρινή μονάδα στον ιστό κεραιών.
 
2- Αυτοματοποίηση και βιομηχανική τηλεγράφηση
παρέχει την υψηλότερη αξιοπιστία και τη λειτουργούσα ασφάλεια. Το δυναμωμένο σχέδιο παρέχει την υψηλότερη μηχανική και θερμική ευρωστία που κρατά τις γραμμές στοιχείων ζωντανές ακόμη και σε περίπτωση
κλονισμός, ισχυρότερη δόνηση, ή τυχαία κακή χρήση.
 
3- Συστήματα παρακολούθησης
Οι κατασκευαστές κάμερων ασφαλείας επιλέγουν τους συνδετήρες ODC για το συμπαγές μέγεθος και το γερό σχέδιό του. Οι συνελεύσεις ODC είναι εύκολο να εγκατασταθούν ακόμη και στις περιοχές δύσκολες να έχουν πρόσβαση και να παρέχουν στην υψηλότερη ασφάλεια εγκαταστάσεων.
 
4- Ναυτικό και κτήριο σκαφών
Η υψηλή αντίσταση διάβρωσης έπεισε και τους ναυτικούς και αστικούς οικοδόμους σκαφών για να χρησιμοποιήσει τις συνελεύσεις ODC για τα επί του σκάφους συστήματα επικοινωνιών. Οι νικέλινοι συνδετήρες αντιστέκονται τα υγρά και αλμυρά περιβάλλοντα και εγγυώνται τους χρόνους ζωής 20 ετών και πέρα.
 
5- Ραδιοφωνική μετάδοση
προσφέρει μια σειρά των κινητών συστημάτων τηλεγράφησης και των συνελεύσεων ODC για τις προσωρινές εγκαταστάσεις καλωδίων
απαιτημένος για τη ραδιοφωνική αναμετάδοση των αθλητικών εκδηλώσεων, του αυτοκινήτου που συναγωνίζονται, etc.and για τις προσωρινές συνδέσεις σε περίπτωση φυσικών κινδύνων.

 

Φωτογραφία προϊόντων:
Sc CPRI υπαίθριο σκοινί Amored μπαλωμάτων ινών οπτικό/μη θωρακισμένο μαύρο χρώμα FTTA TPU LSZH

Sc CPRI υπαίθριο σκοινί Amored μπαλωμάτων ινών οπτικό/μη θωρακισμένο μαύρο χρώμα FTTA TPU LSZH
Sc CPRI υπαίθριο σκοινί Amored μπαλωμάτων ινών οπτικό/μη θωρακισμένο μαύρο χρώμα FTTA TPU LSZH

 

Προδιαγραφές:

Παράμετροι Τυποποιημένες συνελεύσεις καλωδίων ινών
Συνδετήρας Δευτερεύον Α: Sc με θωρακισμένο
  Δευτερεύον Β: LC, Sc, ST, FC, MPO/MTP, συνδετήρας ODVA, DLC (διπλό LC), NSN, Ericson, Huawei,…
Αρίθμηση ινών

2 πυρήνες
4 πυρήνες
6 πυρήνες
8 πυρήνες
12 πυρήνες
24 πυρήνες
48 πυρήνες

Τύπος ινών

SM
G.652D
G.657A (Α1, A2, B3,…)

 

ΚΚ
OM1
OM2
OM3
OM4
OM5)

Υλικά σακακιών

LSZH
TPU
PE

Διάμετρος καλωδίων

4.8mm
5.0mm
5.5mm
6.0mm
6.5mm
7.0mm

Εξεταστικά μήκη κύματος

SM:
1310±30nm
1550±30nm

 

ΚΚ:
850±30nm
1300±30nm

Απώλεια εισαγωγής (DB)
TIA/EIA-455-107
≤ 0.3dB (PC/UPC/APC)
≤ 0.3dB (UPC)
Επιστροφής απώλεια (DB)
TIA/EIA-455-107
≥45dB (PC/UPC)
≥55dB (APC)
≥35dB (UPC)
Δυνατότητα ανταλλαγής ≤ 0.2dB
Συνελεύσεις καλωδίων Fan-out πλεξίδων ο μονοκατευθυντικός διπλός κλάδος σκοινιού μπαλωμάτων επιδιορθώνει έξω το σκοινί
Λειτουργούσα θερμοκρασία -14℃~+ 85℃
Θερμοκρασία αποθήκευσης -40℃~+85℃

 
OEM/ODM υπηρεσία:
Εάν θέλετε να επιδείξετε το ΛΟΓΟΤΥΠΟ εμπορικών σημάτων σας στα αγαθά όπως το καλώδιο, η τσάντα συσκευασίας, η ετικέτα ή οποιεσδήποτε όπου. Δεν είναι κανένα οποιοδήποτε πρόβλημα. Ο cOem και η υπηρεσία ODM μας είναι πάντα έτοιμοι να το κάνουν.
Sc CPRI υπαίθριο σκοινί Amored μπαλωμάτων ινών οπτικό/μη θωρακισμένο μαύρο χρώμα FTTA TPU LSZH
 
Συσκευασία:
Σύμφωνα με τη συσκευασία εξαγωγής Stardard.
Κιβώτιο χαρτοκιβωτίων, ξύλινο κιβώτιο, ξύλινη παλέτα.
 
Ναυτιλία:
- Διεθνής σαφής όπως το UPS, TNT, DHL, κ.λπ.
- Αέρας Internatioal: ΑΣΒΈΣΤΙΟ, AA, EA, Κ.ΛΠ.
- Θαλασσίως
Sc CPRI υπαίθριο σκοινί Amored μπαλωμάτων ινών οπτικό/μη θωρακισμένο μαύρο χρώμα FTTA TPU LSZH

Στοιχεία επικοινωνίας
KOCENT OPTEC LIMITED

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: MaryLinh

Τηλ.:: +8618664578169

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα