Αρχική Σελίδα Προϊόνταπομποδέκτης οπτικών ινών SFP

1.25G πομποδέκτης οπτικών ινών SFP

1.25G πομποδέκτης οπτικών ινών SFP

Κίνα 1.25G πομποδέκτης οπτικών ινών SFP προμηθευτής
1.25G πομποδέκτης οπτικών ινών SFP προμηθευτής 1.25G πομποδέκτης οπτικών ινών SFP προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  1.25G πομποδέκτης οπτικών ινών SFP

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Guangdong, Κίνα
Μάρκα: KCO, Kocent Optec Limited
Πιστοποίηση: ISO9001, RoHS
Αριθμό μοντέλου: SFP, XFP

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: διαπραγμάτευση
Τιμή: Negotiation
Συσκευασία λεπτομέρειες: Πλαστική ενότητα, κιβώτιο χαρτοκιβωτίων, ξύλινη παλέτα
Χρόνος παράδοσης: 3~5 ημέρες μετά από πάρτε την πληρωμή
Όροι πληρωμής: L/C Western Union, T/T,
Δυνατότητα προσφοράς: 50.000 τεμάχια / μήνα
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Λιμένας ινών: LC Θύρα: Αμφίδρομη λειτουργία
Ταχύτητα: 1.25G (ή προσαρμοσμένος) Απόσταση: 10km και επάνω επάνω
Μήκος κύματος: 1310, 1550nm Δύναμη: 3.3V

διπλό SFP συμβατό σύστημα ενότητας 1310nm 10km Cisco πομποδεκτών οπτικών ινών 1.25G LC

 

Μπορούμε να παρέχουμε την ενότητα οπτικής ίνας SFP σε πολλές διαφορετικές προδιαγραφές όπως 155M, 1.25G, 10G, 40G, 100G, κ.λπ. Η οπτική ίνα μας SFP XFP μπορεί competite με το μεγαλύτερο μέρος του μεγάλου εμπορικού σήματος του διακόπτη όπως η Cisco, ιουνίπερος, Huawei, H3C, κ.λπ. Επίσης η υπηρεσία cOem είναι πάντα έτοιμη. Η τυπωμένη ύλη ΛΟΓΟΤΥΠΩΝ, ετικέτα που προσαρμόζεται απαιτήσεις σας, κιβώτιο συσκευασίας που προσαρμόζεται μπορεί να ικανοποιήσει τις όλες. Παρακαλώ καλέστε ή ηλεκτρονικό ταχυδρομείο σε μας εάν χρειάζεστε οποιαδήποτε βοήθεια.

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:

- Υψηλός - ενότητα ποιοτικής οπτικής ίνας

- Υποχωρητικός με το SFP MSA και sff-8472 με το ενιαίο δοχείο LC

- Μέχρι τα αμφίδρομα στοιχεία 1.25Gbps - συνδέσεις

- 1310nm λέιζερ FP και ανιχνευτής φωτογραφιών ΚΑΡΦΙΤΣΏΝ για τη μετάδοση 40km

- 1310nm λέιζερ FP και φωτοανιχνευτής ΚΑΡΦΙΤΣΏΝ

- Μετάδοση μέχρι 20km σε SMF

- +3.3V ενιαία παροχή ηλεκτρικού ρεύματος.

- Ψηφιακός διαγνωστικός έλεγχος: Εσωτερική βαθμολόγηση ή εξωτερική βαθμολόγηση.

- Η χαμηλή EMI και άριστη προστασία ESD.

- Ασφάλεια προτύπου IEC-60825 λέιζερ υποχωρητική.

- Συμβατό σύστημα με RoHS

 

Περιγραφές

- Οι ενότητες πομποδεκτών SFP-BIDI είναι υψηλή επίδοση, οικονομικώς αποδοτικές ενότητες που υποστηρίζουν το στοιχείο-ποσοστό του 1.25Gbps και απόστασης μετάδοσης 40km με SMF.

- Αυτή η ενότητα οπτικής ίνας αποτελείται από τρία τμήματα: μια συσκευή αποστολής σημάτων λέιζερ FP, μια φωτοδίοδος ΚΑΡΦΙΤΣΏΝ που ενσωματώνονται με στον προενισχυτή atrans-σύνθετης αντίστασης (TIA) και μονάδα ελέγχου MCU. Όλες οι ενότητες ικανοποιούν την κατηγορία Ι απαιτήσεις ασφάλειας λέιζερ.

- Αυτός ο υψηλός - η ενότητα ποιοτικής οπτικής ίνας είναι συμβατή με την πολλών πηγών συμφωνία το (MSA) και SFF 8472 SFP. Για περισσότερες πληροφορίες, παρακαλώ αναφερθείτε στο SFP MSA.

 

Εφαρμογές:

- Σύστημα SDH STM και SONET

- Κανάλι ινών

- Αλλαγή για να μεταστρέψει τη διεπαφή

- Μεταστρεφόμενες backplane εφαρμογές

- Διεπαφή δρομολογητών/κεντρικών υπολογιστών

- Άλλα οπτικά συστήματα μετάδοσης

 

1.25G εικόνες προϊόντων πομποδεκτών SFP οπτικών ινών:

1.25G πομποδέκτης οπτικών ινών SFP

 

Συμβατό σύστημα με το μεγαλύτερο μέρος του μεγάλου εμπορικού σήματος των διακοπτών:

1.25G πομποδέκτης οπτικών ινών SFP

 

100% δοκιμή πριν από την αποστολή: 

1.25G πομποδέκτης οπτικών ινών SFP

 

1.25G διαταγή Informations πομποδεκτών SFP οπτικών ινών:

 

Αριθμός μερών Περιγραφή προϊόντων
SFP-ge20-SM1310 1310nm, 1.25Gbps, LC, 20km, 0°C~+70°C, με DDM
SFP-ge40-SM1310 1310nm, 1.25Gbps, LC, 40km, 0°C~+70°C, με DDM
SFP-ge80-SM1550 1550nm, 1.25Gbps, LC, 80km, 0°C~+70°C, με DDM
SFP-ge120-SM1550 1550nm, 1.25Gbps, LC, 80km, 0°C~+70°C, με DDM

 

Τρόποι συσκευασίας:
Σύμφωνα με την τυποποιημένη συσκευασία εξαγωγής.

OEM/ODM υπηρεσία: Ο cOem και η υπηρεσία ODM μας είναι πάντα έτοιμοι!
Εάν θέλετε να παρουσιάσετε ΛΟΓΟΤΥΠΟ εμπορικών σημάτων σας στο καλώδιο προϊόντων, η συσκευασία ή το ράφι προϊόντων τοποθετεί, δεν είναι κανένα οποιοδήποτε πρόβλημα. Η υπηρεσία cOem μας είναι πάντα έτοιμη εσείς.

Ναυτιλία:
Από διεθνή σαφή: TNT, DHL, UPS, ειδική γραμμή σαφή, κ.λπ.
Αεροπορικώς: ΑΣΒΈΣΤΙΟ, ZH, CZ, AA, ΕΝΑΛΛΑΣΣΌΜΕΝΟ ΡΕΎΜΑ, BA, Κ.ΛΠ.
Θαλασσίως

Στοιχεία επικοινωνίας
KOCENT OPTEC LIMITED

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr.He

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)