Όλα τα Προϊόντα
-
Οπτικών Ινών Splitter
-
Οπτικών Ινών Patch Cord
-
Γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών
-
Σκοινί μπαλωμάτων MPO MTP
-
Καλωδίου οπτικών ινών
-
Οπτικών Ινών Λήξη Splice
-
Οπτικών Ινών ασφαλείας Terminal
-
Πολυδιαυλωτής τμήματος μήκους κύματος
-
Οπτικών Ινών Εξασθένηση
-
οπτικής ίνας υποδοχές
-
Οπτικών Ινών Adapter
-
γυαλίζοντας εξοπλισμός οπτικών ινών
-
Εργαλεία οπτικών ινών
-
GPON ONU
-
πομποδέκτης οπτικών ινών SFP
-
Ο κ. Henry ThaiΗ Kocent Optec Limited είναι μακροπρόθεσμος συνεργάτης μας. Σε περισσότερα από 10 χρόνια συνεργασίας, μαζί κερδίζουμε πολλά έργα.Τα προϊόντα τους καλύπτουν όλη τη χώρα μου τώρα.. -
Ο κ. PabloΉμουν έκπληκτος όταν έκανα την πρώτη γραμμή με Kocent Optec Limited το 2014. Ένα εμπορευματοκιβώτιο 40GP του καλωδίου GYXTW και ένα εμπορευματοκιβώτιο 20GP για το γρήγορο συνδετήρα, το σκοινί μπαλωμάτων και τον προσαρμοστή. Τελείωσαν αυτήν την διαταγή σε 2 εβδομάδες μόνο. Τώρα αγοράζουμε επίσης πολλούς τύπος παραθύρου FDB και παραθύρου περάτωσης συναρμογών από τους. Ελπίδα θα είμαστε ισχυρότεροι και ισχυρότεροι στον τομέα τηλεπικοινωνιών. -
Ο κ. Thang NguyenΗ Kocent Optec Limited είναι ένας από τους μακροχρόνιους συνεργάτες της εταιρείας μας.Το περιβλήμα και τα αξεσουάρ οπτικής ινής είναι πολύ ωραία.Με την υποστήριξή τους, κερδίζουμε πολλά τηλεπικοινωνιακά έργα.
λέξεις-κλειδιά [ fibr optic cable adapter ] αγώνας 275 προϊόντα.
24 τελικό κιβώτιο οπτικών ινών σχεδίου ινών το ακριβές εύκολο διατηρεί και επεκτείνει την ικανότητα
| Αριθμός ανταλλακτικού: | KCO-FDP-24M |
|---|---|
| Υλικό: | ABS+PC |
| Χρώμα: | Λευκό/ Μαύρο/ Προσαρμοσμένο |
8 Θυρών 8 Πυρήνων Πλαστικό ABS+PC Οπτικών Ινών Τερματικό Κουτί FTB για Εφαρμογές FTTH σε Τοίχο
| Υλικό: | Πλαστικό ABS ή ABS+PC |
|---|---|
| Θύρα προσαρμογέα: | 8 θύρες καλωδίων |
| Σχίστης: | 1x2, 1x4, 1x8 |
Εξωτερικό IP65 16 θύρες οπτική ίνα τερματισμού κουτί με 16 ίνες χωρητικότητα για εφαρμογές FTTH
| Αριθμός ανταλλακτικού: | KCO-0416W |
|---|---|
| Υλικό: | ABS+PC |
| Χρώμα: | Άσπρο μαύρο γκρι που προσαρμόζεται |
Εσωτερικό ABS PC υλικό οπτική τερματική συσκευασία ινών με χωρητικότητα 2 ινών για εφαρμογές FTTH
| Υλικό: | ABS, PC |
|---|---|
| Απώλεια εισαγωγής: | 0.15 dB |
| Απώλεια επιστροφής: | 55 dB |
Κουτί τερματισμού οπτικών ινών 24 πυρήνων εξωτερικού χώρου IP65 με 24 θύρες για καλώδιο πτώσης FTTH
| Υλικό: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/n: | KCO-FAT-24W |
| Χρώμα: | Λευκό/ Μαύρο/ Προσαρμοσμένο |
2 ίνες IP-45 εσωτερικό τερματικό κουτί οπτικών ινών FTB για εφαρμογές FTTH
| Υλικό: | ABS, PC |
|---|---|
| Απώλεια εισαγωγής: | 0.15 dB |
| Απώλεια επιστροφής: | 55 dB |
1 Θυρίδα Τερματισμού Οπτικών Ινών SC Duplex με Υποδοχή Τοίχου για Εφαρμογές 2 Πυρήνων FTTH FTTB
| Υλικό: | ABS, PC |
|---|---|
| Απώλεια εισαγωγής: | 0.15 dB |
| Απώλεια επιστροφής: | 55 dB |
IP65 Προστατευόμενο 48 λιμάνων Τερματικό κουτί οπτικών ινών με υλικό ABS+PC για εξωτερική και εσωτερική χρήση
| Υλικό: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/n: | KCO-FTB-48HW |
| Χρώμα: | Λευκό/ Μαύρο/ Προσαρμοσμένο |
14 προαιρετικός πολλαπλού τρόπου μετατροπέας 19 μέσων αυλακώσεων τύπος ραφιών πλαισίων ίντσας 2U
| Connector: | SC, LC, FC |
|---|---|
| Ταχύτητα: | 10/100/1000M και 10/100M προαιρετικά |
| ίνα: | Ενιαία ίνα, διπλή ίνα |
6 12 24 εξαρτήματα KCO - FOST ABS FTTH δίσκων συναρμογών οπτικών ινών πυρήνων - Γ
| Υλικό: | ABS |
|---|---|
| Χρώμα: | Λευκό, γκρίζο |
| Ικανότητα: | 12/24 πυρήνες |

