Όλα τα Προϊόντα
-
Οπτικών Ινών Splitter
-
Οπτικών Ινών Patch Cord
-
Γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών
-
Σκοινί μπαλωμάτων MPO MTP
-
Καλωδίου οπτικών ινών
-
Οπτικών Ινών Λήξη Splice
-
Οπτικών Ινών ασφαλείας Terminal
-
Πολυδιαυλωτής τμήματος μήκους κύματος
-
Οπτικών Ινών Εξασθένηση
-
οπτικής ίνας υποδοχές
-
Οπτικών Ινών Adapter
-
γυαλίζοντας εξοπλισμός οπτικών ινών
-
Εργαλεία οπτικών ινών
-
GPON ONU
-
πομποδέκτης οπτικών ινών SFP
-
Ο κ. Henry ThaiΗ Kocent Optec Limited είναι μακροπρόθεσμος συνεργάτης μας. Σε περισσότερα από 10 χρόνια συνεργασίας, μαζί κερδίζουμε πολλά έργα.Τα προϊόντα τους καλύπτουν όλη τη χώρα μου τώρα.. -
Ο κ. PabloΉμουν έκπληκτος όταν έκανα την πρώτη γραμμή με Kocent Optec Limited το 2014. Ένα εμπορευματοκιβώτιο 40GP του καλωδίου GYXTW και ένα εμπορευματοκιβώτιο 20GP για το γρήγορο συνδετήρα, το σκοινί μπαλωμάτων και τον προσαρμοστή. Τελείωσαν αυτήν την διαταγή σε 2 εβδομάδες μόνο. Τώρα αγοράζουμε επίσης πολλούς τύπος παραθύρου FDB και παραθύρου περάτωσης συναρμογών από τους. Ελπίδα θα είμαστε ισχυρότεροι και ισχυρότεροι στον τομέα τηλεπικοινωνιών. -
Ο κ. Thang NguyenΗ Kocent Optec Limited είναι ένας από τους μακροχρόνιους συνεργάτες της εταιρείας μας.Το περιβλήμα και τα αξεσουάρ οπτικής ινής είναι πολύ ωραία.Με την υποστήριξή τους, κερδίζουμε πολλά τηλεπικοινωνιακά έργα.
λέξεις-κλειδιά [ fibr optic cable adapter ] αγώνας 275 προϊόντα.
Υπαίθριο νερό που ενισχύει το τελικό κιβώτιο FTTH FTTB kco-fdb-8C θραυστών οπτικών ινών 8 πυρήνων
| Υλικό: | ABS+PC |
|---|---|
| Απώλεια εισαγωγής: | 0.10 dB |
| Απώλεια επιστροφής: | 55 dB |
Ενιαίο σκοινί 10m 15m 20m 30m LSZH μπαλωμάτων οπτικών ινών τρόπου OS2 Uniboot LC
| Σύνδεσμος 1: | Εναρμόνιση της LC/UPC |
|---|---|
| Σύνδεσμος 2: | LC/UPC Unitboot, SC Uniboot |
| πυρήνας: | 2 πυρήνες |
FTTH CATV Fiber Optic Terminal Box για δίκτυα CATV Fiber Socket Face Plate
| Υλικό: | ABS, PC |
|---|---|
| Απώλεια εισαγωγής: | 0.15 dB |
| Απώλεια επιστροφής: | 55 dB |
Τείχος τοποθετημένο FTTH κουτί διανομής με 8 θύρες IP55 βαθμολογείται αδιάβροχη σφραγίδα για εσωτερική λήξη οπτικών ινών
| Υλικό: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/n: | KCO-FTB-08W |
| Χρώμα: | Λευκό, γκρίζο |
Εξωτερικό τερματικό κουτί οπτικών ινών 24 θύρες αδιάβροχο IP65 με 120 ικανότητα σύνδεσης ινών για δίκτυα FTTH
| Αριθμός ανταλλακτικού: | KCO-NAP-0424B |
|---|---|
| Υλικό: | ABS+PC |
| Χρώμα: | Λευκό/ Μαύρο/ Προσαρμοσμένο |
8 πυρήνες 12 ίνες ABS+PC υλικό Τερματικό κουτί οπτικών ινών Οπτικό κουτί διανομής για FTTH
| Αριθμός ανταλλακτικού: | KCO-NAP-0308D |
|---|---|
| Υλικό: | ABS+PC |
| Χρώμα: | Λευκό/ Μαύρο/ Προσαρμοσμένο |
Εξωτερικό Κουτί Τερματισμού Οπτικών Ινών 8 Θυρών με Χωρητικότητα 12 Ινών και Υλικό ABS+PC για Εφαρμογές FTTH/FTTA
| Αριθμός ανταλλακτικού: | KCO-NAP-0208W |
|---|---|
| Υλικό: | ABS+PC |
| Χρώμα: | Λευκό/ Μαύρο/ Προσαρμοσμένο |
16 πυρήνες Τερματικό κουτί οπτικών ινών με προστασία IP55 και 1x16 PLC Splitter για εσωτερικό τοίχο
| Υλικό: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/n: | KCO-FTB-0116S |
| Χρώμα: | Λευκό/ Μαύρο/ Προσαρμοσμένο |
Υπαίθρια ODF μονάδα 8 λήξης ινών κιβωτίων οπτικών ινών τελική πυρήνες αντιδιαβρωτικοί
| Υλικό: | ABS, PC, ABS+PC |
|---|---|
| Απώλεια εισαγωγής: | 0.15 dB |
| Απώλεια επιστροφής: | 55 dB |
Τερματικό κουτί οπτικών ινών τοίχου 4 θυρών 4 πυρήνων με 4 θύρες καλωδίων για εφαρμογές FTTH
| Υλικό: | ABS, PC |
|---|---|
| Απώλεια εισαγωγής: | 0.15 dB |
| Απώλεια επιστροφής: | 55 dB |

