Όλα τα Προϊόντα
-
Οπτικών Ινών Splitter
-
Οπτικών Ινών Patch Cord
-
Γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών
-
Σκοινί μπαλωμάτων MPO MTP
-
Καλωδίου οπτικών ινών
-
Οπτικών Ινών Λήξη Splice
-
Οπτικών Ινών ασφαλείας Terminal
-
Πολυδιαυλωτής τμήματος μήκους κύματος
-
Οπτικών Ινών Εξασθένηση
-
οπτικής ίνας υποδοχές
-
Οπτικών Ινών Adapter
-
γυαλίζοντας εξοπλισμός οπτικών ινών
-
Εργαλεία οπτικών ινών
-
GPON ONU
-
πομποδέκτης οπτικών ινών SFP
-
Ο κ. Henry ThaiΗ Kocent Optec Limited είναι μακροπρόθεσμος συνεργάτης μας. Σε περισσότερα από 10 χρόνια συνεργασίας, μαζί κερδίζουμε πολλά έργα.Τα προϊόντα τους καλύπτουν όλη τη χώρα μου τώρα.. -
Ο κ. PabloΉμουν έκπληκτος όταν έκανα την πρώτη γραμμή με Kocent Optec Limited το 2014. Ένα εμπορευματοκιβώτιο 40GP του καλωδίου GYXTW και ένα εμπορευματοκιβώτιο 20GP για το γρήγορο συνδετήρα, το σκοινί μπαλωμάτων και τον προσαρμοστή. Τελείωσαν αυτήν την διαταγή σε 2 εβδομάδες μόνο. Τώρα αγοράζουμε επίσης πολλούς τύπος παραθύρου FDB και παραθύρου περάτωσης συναρμογών από τους. Ελπίδα θα είμαστε ισχυρότεροι και ισχυρότεροι στον τομέα τηλεπικοινωνιών. -
Ο κ. Thang NguyenΗ Kocent Optec Limited είναι ένας από τους μακροχρόνιους συνεργάτες της εταιρείας μας.Το περιβλήμα και τα αξεσουάρ οπτικής ινής είναι πολύ ωραία.Με την υποστήριξή τους, κερδίζουμε πολλά τηλεπικοινωνιακά έργα.
λέξεις-κλειδιά [ fibr optic cable adapter ] αγώνας 275 προϊόντα.
8 Port Fiber Optic Terminal Box με 1x8 οπτικό διαχωριστή και 12 ίνες splicing για εξωτερική διανομή
| Υλικό: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/n: | KCO-FBD-08C |
| Χρώμα: | Μαύρος |
Αντι-ΥΦ οπτική σφραγίδα κλεισίματος με μηχανική δομή σφράγισης και υλικό ABS+PC για εξωτερική χρήση
| Αριθμός ανταλλακτικού: | KCO-0416B |
|---|---|
| Υλικό: | ABS+PC |
| Χρώμα: | Λευκό/ Μαύρο/ Προσαρμοσμένο |
Αδιάβροχο Κουτί Τερματισμού Οπτικών Ινών IP65 με Χωρητικότητα 12 Ινών και Διακλαδωτή PLC 1x8 για Εύκολη Εγκατάσταση
| Αριθμός ανταλλακτικού: | KCO-NAP-0308D |
|---|---|
| Υλικό: | ABS+PC |
| Χρώμα: | Λευκό/ Μαύρο/ Προσαρμοσμένο |
Εξωτερικό τερματικό κουτί οπτικών ινών με 8 θύρες 24 χωρητικότητα ινών και υλικό ABS+PC για δίκτυα FTTx 5G
| Αριθμός ανταλλακτικού: | KCO-NAP-0208W |
|---|---|
| Υλικό: | ABS+PC |
| Χρώμα: | Λευκό/ Μαύρο/ Προσαρμοσμένο |
2port FDB υπαίθριο αδιάβροχο 1x2 οπτικών ινών τελικό κιβώτιο θραυστών κιβωτίων FTTH IP67
| Υλικό: | ABS, PC |
|---|---|
| Απώλεια εισαγωγής: | 0.15 dB |
| Απώλεια επιστροφής: | 55 dB |
24 πυρήνες οπτικών ινών τερματικό κουτί με υλικό ABS PC και 24 θύρες για διανομή FTTH
| Υλικό: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/n: | KCO-FAT-24B |
| Χρώμα: | Μαύρος |
12 Port Outdoor IP65 Fiber Optic Terminal Box με 1*8 PLC Splitter για δίκτυα FTTx
| Υλικό: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/n: | KCO-FDB-0212X |
| Χρώμα: | Λευκό/ Μαύρο/ Προσαρμοσμένο |
Το Fiber Optic Terminal Box υποστηρίζει εισόδους καλωδίων ινών σε πολλαπλές κατευθύνσεις προσαρμόσιμες σε διαφορετικά σενάρια εγκατάστασης
| Υλικό: | ABS & PC |
|---|---|
| Απώλεια εισαγωγής: | 0,2dB |
| Απώλεια επιστροφής: | 55 dB |
Πλαίσιο 24 λιμένας 24 πυρήνας FTTH FTTA GPON διανομής οπτικών ινών χρώματος συνήθειας
| Αριθμός ανταλλακτικού: | KCO-FDP-24M |
|---|---|
| Υλικό: | ABS+PC |
| Χρώμα: | Λευκό/ Μαύρο/ Προσαρμοσμένο |
Κουτί τερματικών οπτικών ινών ABS+PC με χωρητικότητα συγκόλλησης 16 ινών και εξωτερικό κουτί διανομής FTTH
| Αριθμός ανταλλακτικού: | KCO-0416W |
|---|---|
| Υλικό: | ABS+PC |
| Χρώμα: | Άσπρο μαύρο γκρι που προσαρμόζεται |

