Όλα τα Προϊόντα
-
Οπτικών Ινών Splitter
-
Οπτικών Ινών Patch Cord
-
Γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών
-
Σκοινί μπαλωμάτων MPO MTP
-
Καλωδίου οπτικών ινών
-
Οπτικών Ινών Λήξη Splice
-
Οπτικών Ινών ασφαλείας Terminal
-
Πολυδιαυλωτής τμήματος μήκους κύματος
-
Οπτικών Ινών Εξασθένηση
-
οπτικής ίνας υποδοχές
-
Οπτικών Ινών Adapter
-
γυαλίζοντας εξοπλισμός οπτικών ινών
-
Εργαλεία οπτικών ινών
-
GPON ONU
-
πομποδέκτης οπτικών ινών SFP
-
Ο κ. Henry ThaiΗ Kocent Optec Limited είναι μακροπρόθεσμος συνεργάτης μας. Σε περισσότερα από 10 χρόνια συνεργασίας, μαζί κερδίζουμε πολλά έργα.Τα προϊόντα τους καλύπτουν όλη τη χώρα μου τώρα.. -
Ο κ. PabloΉμουν έκπληκτος όταν έκανα την πρώτη γραμμή με Kocent Optec Limited το 2014. Ένα εμπορευματοκιβώτιο 40GP του καλωδίου GYXTW και ένα εμπορευματοκιβώτιο 20GP για το γρήγορο συνδετήρα, το σκοινί μπαλωμάτων και τον προσαρμοστή. Τελείωσαν αυτήν την διαταγή σε 2 εβδομάδες μόνο. Τώρα αγοράζουμε επίσης πολλούς τύπος παραθύρου FDB και παραθύρου περάτωσης συναρμογών από τους. Ελπίδα θα είμαστε ισχυρότεροι και ισχυρότεροι στον τομέα τηλεπικοινωνιών. -
Ο κ. Thang NguyenΗ Kocent Optec Limited είναι ένας από τους μακροχρόνιους συνεργάτες της εταιρείας μας.Το περιβλήμα και τα αξεσουάρ οπτικής ινής είναι πολύ ωραία.Με την υποστήριξή τους, κερδίζουμε πολλά τηλεπικοινωνιακά έργα.
λέξεις-κλειδιά [ fibr optic cable adapter ] αγώνας 275 προϊόντα.
48 θύρα LC OM4 Πίνακας ελαστικών οπτικών ινών 1U Ρακ Mount για πλαίσιο διανομής 19'
| Υλικό: | Ατσάλι |
|---|---|
| Απώλεια εισαγωγής: | 0.15 dB |
| Απώλεια επιστροφής: | 55 dB |
Διάταξη τερματισμού οπτικών ινών με απώλεια εισαγωγής 0,15 dB και απώλεια επιστροφής 55 dB για εφαρμογές FTTH
| Υλικό: | ABS, PC |
|---|---|
| Απώλεια εισαγωγής: | 0.15 dB |
| Απώλεια επιστροφής: | 55 dB |
96 Core 19' Standard Rack Mount Fiber Optic Terminal Box με χωρητικότητα 48 ινών
| Συνδετήρας: | SC, FC, ST, LC, E2000, κ.λπ |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Πλαίσιο διανομής οπτικών ινών 19' |
| Ικανότητα: | 48 ίνες |
Τοποθετημένο τοίχος τελικό πλαίσιο 72 οπτικών ινών χάλυβα απώλεια εισαγωγής ινών 0.15dB
| Ικανότητα: | 72 ίνες |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Βάση τοίχου, WM, Εσωτερικός χώρος |
| Υλικό: | Χάλυβα, |
16 / 24 τελικό κιβώτιο kco-fdb-16S οπτικών ινών διανομής πυρήνων FTTH FTTB
| Υλικό: | ABS+PC |
|---|---|
| Απώλεια εισαγωγής: | 0.10 dB |
| Απώλεια επιστροφής: | 55 dB |
4 θύρες εσωτερικό IP55 οπτικό ινώδες τερματιστικό κουτί με 4 πυρήνες χωρητικότητας για δίκτυα FTTH/FTTA
| Υλικό: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/n: | ΚΟΑ-FTB04D-GJ |
| Χρώμα: | Λευκό/ Μαύρο/ Προσαρμοσμένο |
Ελαφρύ μονοκατευθυντικό τέλος Sc/UPC κιβωτίων οπτικών ινών τελικό - πιάτο προσώπου εγχώριων υποδοχών χρηστών
| Υλικό: | ABS, PC |
|---|---|
| Απώλεια εισαγωγής: | 0.15 dB |
| Απώλεια επιστροφής: | 55 dB |
1U συρταριών φωτογραφικών διαφανειών οπτικών ινών επιτροπή μπαλωμάτων ινών ραφιών ODF τελική 24 λιμένες 48 ίνα FTTH 19»
| Υλικό: | Ταινία χάλυβα/κράμα αλουμινίου |
|---|---|
| Ψηλά: | 1U |
| Τύπος διαχωριστή: | Τύπος μίνι σωλήνα |
Αδιάβροχο στρατιωτικό σύνδεσμο IP65 Οπτικό καλώδιο Patch για τακτική χρήση πεδίου
| Σύνδεσμος 1: | YZCO2P YZCO4P |
|---|---|
| Σύνδεσμος 2: | YZCO2P YZCO4P, FC, LC, SC, ST, E2000, ... |
| Πυρήνας: | 1 2 4 6 8 12 πυρήνες |
Εξωτερικό Στρατιωτικού Βαθμού IP65 Οπτικό Καλώδιο Patch Tactical Fiber Connector για Δυσμενή Περιβάλλοντα
| Σύνδεσμος 1: | YZCO2P YZCO4P |
|---|---|
| Σύνδεσμος 2: | YZCO2P YZCO4P, FC, LC, SC, ST, E2000, ... |
| Πυρήνας: | 1 2 4 6 8 12 πυρήνες |

