Όλα τα Προϊόντα
-
Οπτικών Ινών Splitter
-
Οπτικών Ινών Patch Cord
-
Γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών
-
Σκοινί μπαλωμάτων MPO MTP
-
Καλωδίου οπτικών ινών
-
Οπτικών Ινών Λήξη Splice
-
Οπτικών Ινών ασφαλείας Terminal
-
Πολυδιαυλωτής τμήματος μήκους κύματος
-
Οπτικών Ινών Εξασθένηση
-
οπτικής ίνας υποδοχές
-
Οπτικών Ινών Adapter
-
γυαλίζοντας εξοπλισμός οπτικών ινών
-
Εργαλεία οπτικών ινών
-
GPON ONU
-
πομποδέκτης οπτικών ινών SFP
-
Ο κ. Henry ThaiΗ Kocent Optec Limited είναι μακροπρόθεσμος συνεργάτης μας. Σε περισσότερα από 10 χρόνια συνεργασίας, μαζί κερδίζουμε πολλά έργα.Τα προϊόντα τους καλύπτουν όλη τη χώρα μου τώρα.. -
Ο κ. PabloΉμουν έκπληκτος όταν έκανα την πρώτη γραμμή με Kocent Optec Limited το 2014. Ένα εμπορευματοκιβώτιο 40GP του καλωδίου GYXTW και ένα εμπορευματοκιβώτιο 20GP για το γρήγορο συνδετήρα, το σκοινί μπαλωμάτων και τον προσαρμοστή. Τελείωσαν αυτήν την διαταγή σε 2 εβδομάδες μόνο. Τώρα αγοράζουμε επίσης πολλούς τύπος παραθύρου FDB και παραθύρου περάτωσης συναρμογών από τους. Ελπίδα θα είμαστε ισχυρότεροι και ισχυρότεροι στον τομέα τηλεπικοινωνιών. -
Ο κ. Thang NguyenΗ Kocent Optec Limited είναι ένας από τους μακροχρόνιους συνεργάτες της εταιρείας μας.Το περιβλήμα και τα αξεσουάρ οπτικής ινής είναι πολύ ωραία.Με την υποστήριξή τους, κερδίζουμε πολλά τηλεπικοινωνιακά έργα.
λέξεις-κλειδιά [ fibr optic cable adapter ] αγώνας 275 προϊόντα.
16 ίνες Mini Splitter Fiber Optic Terminal Box με υλικό ABS+PC για εξωτερική προστασία IP65
| Αριθμός ανταλλακτικού: | KCO-0416B |
|---|---|
| Υλικό: | ABS+PC |
| Χρώμα: | Λευκό/ Μαύρο/ Προσαρμοσμένο |
16 πυρήνες IP65 Αδιάβροχο τερματικό κουτί οπτικών ινών με μηχανική δομή σφράγισης για δίκτυα FTTx
| Υλικό: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/n: | KCO-NAP-0216S |
| Χρώμα: | Λευκό/ Μαύρο/ Προσαρμοσμένο |
72 Κεντρικό Rack Mount Fiber Optic Terminal Box με συνδετήρες SC FC LC για πλαίσιο διανομής 19'
| Συνδετήρας: | SC, FC, ST, LC, E2000, κ.λπ |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Πλαίσιο διανομής οπτικών ινών 19' |
| Ικανότητα: | 72 ίνες |
Το πλήρες φορτωμένο ράφι οπτικών ινών τύπων φωτογραφικών διαφανειών 24 λιμένων Sc τοποθετεί το τελικό KCO-συρτάρι 04-Sc-24 παραθύρων
| Απώλεια εισαγωγής: | 0.15 dB |
|---|---|
| Απώλεια επιστροφής: | 55 dB |
| Συνδετήρας: | SC Simplex |
Συνήθεια 12 τελικό κιβώτιο kco-fdb-12D οπτικών ινών θραυστών πυρήνων 1x8
| Υλικό: | ABS+PC |
|---|---|
| Απώλεια εισαγωγής: | 0.15 dB |
| Απώλεια επιστροφής: | 55 dB |
Υπαίθριοι 2 λιμένες καλωδίων κιβωτίων σύνδεσης οπτικών ινών προστασίας FTTH προσαρμοστών
| Υλικό: | ABS |
|---|---|
| Καλωδιακή θύρα: | 2 Αγωγές καλωδίων |
| Προσαρμογέας: | SC, LC, FC |
Ο τοίχος τοποθετεί το υπαίθριο τελικό πλαίσιο 4 οπτικών ινών συνημμένα πυρήνων για τα καλώδια
| Υλικό: | ABS, PC |
|---|---|
| Απώλεια εισαγωγής: | 0.15 dB |
| Απώλεια επιστροφής: | 55 dB |
Υπαίθριο πλαστικό κιβώτιο λήξης κιβωτίων οπτικών ινών τελικό/16 πυρήνας FTTH
| Υλικό: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| Συνδετήρας: | SC, LC, E2000, κ.λπ |
| Εφαρμογή: | εξωτερικός, επιτοίχιος, αδιάβροχο |
Γείσο Sc/UPC υποδοχών οπτικών ινών FTTH, πλαίσιο 1 λήξης οπτικών ινών λιμένας
| Υλικό: | ABS, PC |
|---|---|
| Απώλεια εισαγωγής: | 0.15 dB |
| Απώλεια επιστροφής: | 55 dB |
19 ιντσών 720 πυρήνων Οπτικό Τερματικό Κουτί Οπτικών Ινών με 0,15dB Απώλεια Εισαγωγής Οπτικό Πλαίσιο Διανομής
| Υλικό: | Χάλυβα |
|---|---|
| Απώλεια εισαγωγής: | 0.15 dB |
| Απώλεια επιστροφής: | 55 dB |

