Όλα τα Προϊόντα
-
Οπτικών Ινών Splitter
-
Οπτικών Ινών Patch Cord
-
Γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών
-
Σκοινί μπαλωμάτων MPO MTP
-
Καλωδίου οπτικών ινών
-
Οπτικών Ινών Λήξη Splice
-
Οπτικών Ινών ασφαλείας Terminal
-
Πολυδιαυλωτής τμήματος μήκους κύματος
-
Οπτικών Ινών Εξασθένηση
-
οπτικής ίνας υποδοχές
-
Οπτικών Ινών Adapter
-
γυαλίζοντας εξοπλισμός οπτικών ινών
-
Εργαλεία οπτικών ινών
-
GPON ONU
-
πομποδέκτης οπτικών ινών SFP
-
Ο κ. Henry ThaiΗ Kocent Optec Limited είναι μακροπρόθεσμος συνεργάτης μας. Σε περισσότερα από 10 χρόνια συνεργασίας, μαζί κερδίζουμε πολλά έργα.Τα προϊόντα τους καλύπτουν όλη τη χώρα μου τώρα.. -
Ο κ. PabloΉμουν έκπληκτος όταν έκανα την πρώτη γραμμή με Kocent Optec Limited το 2014. Ένα εμπορευματοκιβώτιο 40GP του καλωδίου GYXTW και ένα εμπορευματοκιβώτιο 20GP για το γρήγορο συνδετήρα, το σκοινί μπαλωμάτων και τον προσαρμοστή. Τελείωσαν αυτήν την διαταγή σε 2 εβδομάδες μόνο. Τώρα αγοράζουμε επίσης πολλούς τύπος παραθύρου FDB και παραθύρου περάτωσης συναρμογών από τους. Ελπίδα θα είμαστε ισχυρότεροι και ισχυρότεροι στον τομέα τηλεπικοινωνιών. -
Ο κ. Thang NguyenΗ Kocent Optec Limited είναι ένας από τους μακροχρόνιους συνεργάτες της εταιρείας μας.Το περιβλήμα και τα αξεσουάρ οπτικής ινής είναι πολύ ωραία.Με την υποστήριξή τους, κερδίζουμε πολλά τηλεπικοινωνιακά έργα.
λέξεις-κλειδιά [ fibr optic cable adapter ] αγώνας 275 προϊόντα.
SFP-GE-T 100m SFP μονάδα δέκτη οπτικών ινών RJ45 1GE Χαλκό 1.25G
| Τύπος: | Πιστοδοτητές οπτικών ινών RJ45 |
|---|---|
| P/N: | ΚΟ-FDB-04-MK |
| Τύπος ινών: | MMF |
Πολυδιάστατο OM2 50/125 LC Uniboot ινώδους οπτικής ράβδους LSZH PVC 10m 15m 20m 30m 40m
| Σύνδεσμος 1: | Εναρμόνιση της LC/UPC |
|---|---|
| Σύνδεσμος 2: | LC/UPC Unitboot, SC Uniboot |
| πυρήνας: | 2 πυρήνες |
48 το διπλό 1U κιβώτιο λήξης δικτύων συρταριών πυρήνων LC, βασανίζει τη Mountable επιτροπή λήξης ινών
| Απώλεια εισαγωγής: | 0.15 dB |
|---|---|
| Απώλεια επιστροφής: | 55 dB |
| Συνδετήρας: | LC Duplex |
Εσωτερικό τελικό κιβώτιο οπτικών ινών ραφιών Mountable για FTTH GPON EPON
| Υλικό: | Χάλυβα |
|---|---|
| Καλωδιακή θύρα: | 2 Αγωγές καλωδίων |
| Πύλες προσαρμοστή: | 12 Λιμάνι |
3in 3out Μέχρι 96 ίνες FOSC-106-96F Οπτική ίνες ζεύξη Splice Closure Box
| Τύπος: | Ευθύγραμμος τύπος |
|---|---|
| Αγωγές καλωδίων: | 6 θύρες, 3 σε 3 έξω |
| Διάμετρος καλωδίου: | 80,0 έως 22,0 mm |
Το ράφι επιτροπής μπαλωμάτων οπτικών ινών μονάδων κιβωτίων ODF λήξης ινών τοποθετεί 96 πυρήνες 4U
| πλάτος: | 19'' |
|---|---|
| Ψηλά: | 1U 2U 3U 4U |
| Υλικό: | Ατσάλι |
Οπτικό κιβώτιο λήξης καλωδίων θραυστών, επιτροπή 3 λήξης ινών σε 1 FTB
| Ικανότητα: | 96 ίνες |
|---|---|
| Λειτουργία: | 3 σε 1 |
| Υλικό: | Ατσάλι |
Εξωτερικό τερματικό κουτί οπτικών ινών με 1x8 μίνι διαχωριστικό και 12 χωρητικότητα ινών για τοποθέτηση FTTH στο τοίχωμα ή στον στύλο
| Αριθμός ανταλλακτικού: | KCO-NAP-0308D |
|---|---|
| Υλικό: | ABS+PC |
| Χρώμα: | Λευκό/ Μαύρο/ Προσαρμοσμένο |
OEM ODM Φυτικό οπτικό πλαίσιο διανομής ODF 2.0m 576/720 πυρήνες με 12fo Splice Tray για κέντρο δεδομένων
| Υλικό: | Χάλυβα |
|---|---|
| Απώλεια εισαγωγής: | 0.15 dB |
| Απώλεια επιστροφής: | 55 dB |
24 επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών τύπων φωτογραφικών διαφανειών λιμένων με τον ενιαίο προσαρμοστή τρόπου FC/την πλεξίδα FC
| Απώλεια εισαγωγής: | 0.15 dB |
|---|---|
| Απώλεια επιστροφής: | 55 dB |
| Συνδετήρας: | FC |

