Όλα τα Προϊόντα
-
Οπτικών Ινών Splitter
-
Οπτικών Ινών Patch Cord
-
Γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών
-
Σκοινί μπαλωμάτων MPO MTP
-
Καλωδίου οπτικών ινών
-
Οπτικών Ινών Λήξη Splice
-
Οπτικών Ινών ασφαλείας Terminal
-
Πολυδιαυλωτής τμήματος μήκους κύματος
-
Οπτικών Ινών Εξασθένηση
-
οπτικής ίνας υποδοχές
-
Οπτικών Ινών Adapter
-
γυαλίζοντας εξοπλισμός οπτικών ινών
-
Εργαλεία οπτικών ινών
-
GPON ONU
-
πομποδέκτης οπτικών ινών SFP
-
Ο κ. Henry ThaiΗ Kocent Optec Limited είναι μακροπρόθεσμος συνεργάτης μας. Σε περισσότερα από 10 χρόνια συνεργασίας, μαζί κερδίζουμε πολλά έργα.Τα προϊόντα τους καλύπτουν όλη τη χώρα μου τώρα.. -
Ο κ. PabloΉμουν έκπληκτος όταν έκανα την πρώτη γραμμή με Kocent Optec Limited το 2014. Ένα εμπορευματοκιβώτιο 40GP του καλωδίου GYXTW και ένα εμπορευματοκιβώτιο 20GP για το γρήγορο συνδετήρα, το σκοινί μπαλωμάτων και τον προσαρμοστή. Τελείωσαν αυτήν την διαταγή σε 2 εβδομάδες μόνο. Τώρα αγοράζουμε επίσης πολλούς τύπος παραθύρου FDB και παραθύρου περάτωσης συναρμογών από τους. Ελπίδα θα είμαστε ισχυρότεροι και ισχυρότεροι στον τομέα τηλεπικοινωνιών. -
Ο κ. Thang NguyenΗ Kocent Optec Limited είναι ένας από τους μακροχρόνιους συνεργάτες της εταιρείας μας.Το περιβλήμα και τα αξεσουάρ οπτικής ινής είναι πολύ ωραία.Με την υποστήριξή τους, κερδίζουμε πολλά τηλεπικοινωνιακά έργα.
λέξεις-κλειδιά [ fibr optic cable adapter ] αγώνας 275 προϊόντα.
48 πυρήνων LC ενιαία πλεξίδων τρόπου συρταριών επιτροπή μπαλωμάτων φωτογραφικών διαφανειών κιβωτίων οπτικών ινών τελική
| Απώλεια εισαγωγής: | 0.15 dB |
|---|---|
| Απώλεια επιστροφής: | 55 dB |
| Συνδετήρας: | LC Duplex |
Τελικό κιβώτιο kco-fdb-16S οπτικών ινών απόδειξης FTTH FTTB νερού εξωτερικού 16 λιμένων
| Υλικό: | ABS+PC |
|---|---|
| Απώλεια εισαγωγής: | 0.10 dB |
| Απώλεια επιστροφής: | 55 dB |
Τερματικό κουτί οπτικών ινών επιτοίχιας τοποθέτησης με απώλεια εισαγωγής 0,15dB και υλικό ABS/PC για εσωτερικές εφαρμογές
| Υλικό: | ABS, PC |
|---|---|
| Απώλεια εισαγωγής: | 0.15 dB |
| Απώλεια επιστροφής: | 55 dB |
Συμπληκτικό μέγεθος 16 θύρας οπτική τερματικό κουτί ινών με εύκολη λειτουργία για εξωτερική διανομή ινών
| Αριθμός ανταλλακτικού: | KCO-0416B |
|---|---|
| Υλικό: | ABS+PC |
| Χρώμα: | Λευκό/ Μαύρο/ Προσαρμοσμένο |
Τερματικός Κόμβος Οπτικών Ινών 16 Θυρών με Χωρητικότητα Διακλαδιστή PLC 1x16 και Συνδετήρα Huawei Mini SC για Δίκτυα FTTx
| Υλικό: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/n: | KCO-NAP-0216S |
| Χρώμα: | Λευκό/ Μαύρο/ Προσαρμοσμένο |
Τελικά ABS κιβωτίων οπτικών ινών επιστροφής απώλειας 55 DB/κιβωτίων λήξης δικτύων και υλικό PC
| Υλικό: | ABS + PC |
|---|---|
| Απώλεια εισαγωγής: | 0.15dB |
| επιστροφή απώλεια: | 55dB |
12 θύρα IP65 εξωτερικό τερματικό κουτί οπτικών ινών με υλικό ABS+PC για τοποθέτηση στο τοίχωμα ή στον στύλο σε δίκτυα FTTH
| Υλικό: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/n: | KCO-FDB-0212X |
| Χρώμα: | Λευκό/ Μαύρο/ Προσαρμοσμένο |
16 θύρες Δυνατότητα IP55 εσωτερικό τερματικό κουτί οπτικών ινών με διάμετρο 220x140x55mm για δίκτυα FTTx
| Υλικό: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/n: | KCO-FTB-0116S |
| Χρώμα: | Λευκό/ Μαύρο/ Προσαρμοσμένο |
Kco-fdb-8C υπαίθριος στεγανοποιήστε 8 ABS + PC FTTH FTTB κιβωτίων θραυστών οπτικών ινών πυρήνων
| Υλικό: | ABS+PC |
|---|---|
| Απώλεια εισαγωγής: | 0.15 dB |
| Απώλεια επιστροφής: | 55 dB |
Kco-P100A οπτικό κοινό κιβώτιο συνδέσεων περάτωσης θραυστών κιβωτίων διανομής
| Υλικό: | ABS + PC |
|---|---|
| Απώλεια εισαγωγής: | 0.15dB |
| επιστροφή απώλεια: | 55dB |

