Όλα τα Προϊόντα
-
Οπτικών Ινών Splitter
-
Οπτικών Ινών Patch Cord
-
Γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών
-
Σκοινί μπαλωμάτων MPO MTP
-
Καλωδίου οπτικών ινών
-
Οπτικών Ινών Λήξη Splice
-
Οπτικών Ινών ασφαλείας Terminal
-
Πολυδιαυλωτής τμήματος μήκους κύματος
-
Οπτικών Ινών Εξασθένηση
-
οπτικής ίνας υποδοχές
-
Οπτικών Ινών Adapter
-
γυαλίζοντας εξοπλισμός οπτικών ινών
-
Εργαλεία οπτικών ινών
-
GPON ONU
-
πομποδέκτης οπτικών ινών SFP
-
Ο κ. Henry ThaiΗ Kocent Optec Limited είναι μακροπρόθεσμος συνεργάτης μας. Σε περισσότερα από 10 χρόνια συνεργασίας, μαζί κερδίζουμε πολλά έργα.Τα προϊόντα τους καλύπτουν όλη τη χώρα μου τώρα.. -
Ο κ. PabloΉμουν έκπληκτος όταν έκανα την πρώτη γραμμή με Kocent Optec Limited το 2014. Ένα εμπορευματοκιβώτιο 40GP του καλωδίου GYXTW και ένα εμπορευματοκιβώτιο 20GP για το γρήγορο συνδετήρα, το σκοινί μπαλωμάτων και τον προσαρμοστή. Τελείωσαν αυτήν την διαταγή σε 2 εβδομάδες μόνο. Τώρα αγοράζουμε επίσης πολλούς τύπος παραθύρου FDB και παραθύρου περάτωσης συναρμογών από τους. Ελπίδα θα είμαστε ισχυρότεροι και ισχυρότεροι στον τομέα τηλεπικοινωνιών. -
Ο κ. Thang NguyenΗ Kocent Optec Limited είναι ένας από τους μακροχρόνιους συνεργάτες της εταιρείας μας.Το περιβλήμα και τα αξεσουάρ οπτικής ινής είναι πολύ ωραία.Με την υποστήριξή τους, κερδίζουμε πολλά τηλεπικοινωνιακά έργα.
λέξεις-κλειδιά [ abs box plc splitter ] αγώνας 185 προϊόντα.
12 Port Outdoor IP65 Fiber Optic Terminal Box με 1*8 PLC Splitter για δίκτυα FTTx
| Υλικό: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/n: | KCO-FDB-0212X |
| Χρώμα: | Λευκό/ Μαύρο/ Προσαρμοσμένο |
Αδιάβροχο Κουτί Τερματισμού Οπτικών Ινών IP65 με Χωρητικότητα 12 Ινών και Διακλαδωτή PLC 1x8 για Εύκολη Εγκατάσταση
| Αριθμός ανταλλακτικού: | KCO-NAP-0308D |
|---|---|
| Υλικό: | ABS+PC |
| Χρώμα: | Λευκό/ Μαύρο/ Προσαρμοσμένο |
10 Πυρήνες Προ-συνδεδεμένο Κουτί Τερματισμού Οπτικών Ινών με 1x2 PLC Splitter Μειώνει το TCO κατά 15-30% για Δίκτυα FTTx
| Υλικό: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/n: | ΚΟ-FTTA-10B |
| Χρώμα: | Μαύρος |
ΠΛΚ 1x32 1:32 1*32 ΠΛΚ Οπτικός Διαχωριστής Μίνι Σιδηροσωλήνα SC Συνδέτης 0,9mm LSZH
| Τύπος πακέτου: | Μίνι σωλήνας |
|---|---|
| Μήκος χοιριδίων: | 1.0m, 1.5m |
| Τύπος διαχωριστή: | 1*32 1x32 |
Τερματικός Κόμβος Οπτικών Ινών 16 Θυρών με Χωρητικότητα Διακλαδιστή PLC 1x16 και Συνδετήρα Huawei Mini SC για Δίκτυα FTTx
| Υλικό: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/n: | KCO-NAP-0216S |
| Χρώμα: | Λευκό/ Μαύρο/ Προσαρμοσμένο |
KCO-H0848-SZ Αδιάβροχη συσκευή διαίρεσης οπτικών ινών
| Τύπος: | Ευθύγραμμος τύπος |
|---|---|
| Θύρες καλωδίων: | 8 ΛΙΜΕΝΕΣ |
| διάμετρος καλωδίου: | 80,0 έως 18,0 mm |
Εξωτερικό κιβώτιο διανομής ινών με μέγεθος 320x240x100mm, διαχωριστικό PLC 1x16 και τοίχο / πόλο για δίκτυα FTTH
| Υλικό: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/n: | KCO-FAT-24W |
| Χρώμα: | Λευκό/ Μαύρο/ Προσαρμοσμένο |
1x32 μίνι 0.9mm 1.0m οπτικών ινών PLC πλεξίδα SC/APC θραυστών για την περάτωση κιβωτίων θραυστών
| Υλικό: | Τύπος σωλήνα από χάλυβα |
|---|---|
| Μήκος: | 1,0 m (εκ του εργοστασίου) |
| Τύπος διαχωριστή: | 1*32 1x32 |
Θραύστης 2X8 οπτικής ίνας/ίνα απώλειας θραυστών οπτικών ινών στον εγχώριο τύπο
| Type: | 2x48 |
|---|---|
| Συνδετήρας: | SC/APC, LC/APC |
| Ινα: | 9/125 UM SMF-28E ή διορισμένος πελάτης |
LC APC ενότητα ABS θραυστών 1x64 συζευκτήρων οπτικών ινών, οπτικός θραύστης GPON
| Τύπος: | 1x64 |
|---|---|
| Connector: | SC/UPC,LC/APC or customized |
| Ινα: | 9/125 UM SMF-28E ή διορισμένος πελάτης |

