Όλα τα Προϊόντα
-
Οπτικών Ινών Splitter
-
Οπτικών Ινών Patch Cord
-
Γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών
-
Σκοινί μπαλωμάτων MPO MTP
-
Καλωδίου οπτικών ινών
-
Οπτικών Ινών Λήξη Splice
-
Οπτικών Ινών ασφαλείας Terminal
-
Πολυδιαυλωτής τμήματος μήκους κύματος
-
Οπτικών Ινών Εξασθένηση
-
οπτικής ίνας υποδοχές
-
Οπτικών Ινών Adapter
-
γυαλίζοντας εξοπλισμός οπτικών ινών
-
Εργαλεία οπτικών ινών
-
GPON ONU
-
πομποδέκτης οπτικών ινών SFP
-
Ο κ. Henry ThaiΗ Kocent Optec Limited είναι μακροπρόθεσμος συνεργάτης μας. Σε περισσότερα από 10 χρόνια συνεργασίας, μαζί κερδίζουμε πολλά έργα.Τα προϊόντα τους καλύπτουν όλη τη χώρα μου τώρα.. -
Ο κ. PabloΉμουν έκπληκτος όταν έκανα την πρώτη γραμμή με Kocent Optec Limited το 2014. Ένα εμπορευματοκιβώτιο 40GP του καλωδίου GYXTW και ένα εμπορευματοκιβώτιο 20GP για το γρήγορο συνδετήρα, το σκοινί μπαλωμάτων και τον προσαρμοστή. Τελείωσαν αυτήν την διαταγή σε 2 εβδομάδες μόνο. Τώρα αγοράζουμε επίσης πολλούς τύπος παραθύρου FDB και παραθύρου περάτωσης συναρμογών από τους. Ελπίδα θα είμαστε ισχυρότεροι και ισχυρότεροι στον τομέα τηλεπικοινωνιών. -
Ο κ. Thang NguyenΗ Kocent Optec Limited είναι ένας από τους μακροχρόνιους συνεργάτες της εταιρείας μας.Το περιβλήμα και τα αξεσουάρ οπτικής ινής είναι πολύ ωραία.Με την υποστήριξή τους, κερδίζουμε πολλά τηλεπικοινωνιακά έργα.
λέξεις-κλειδιά [ abs box plc splitter ] αγώνας 185 προϊόντα.
Υπαίθριος αδιάβροχος οπτικών ινών θραυστών τελικός πρόσβασης κιβωτίων συνδετήρας Sc Χ OptiTap μίνι
| Υλικό: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/N: | Kco-ftta-10B |
| Χρώμα: | Μαύρος |
10 θύρες Τερματικό κουτί οπτικών ινών με υλικό ABS + PC και σύνδεσμο OptiTap Mini SC για δίκτυα FTTx
| Υλικό: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/n: | ΚΟ-FTTA-10B |
| Χρώμα: | Μαύρος |
Πολλαπλού τρόπου θραύστης 1X 2 συζευκτήρων οπτικών ινών OM3 συνδετήρας Sc 1 X 8 LC FC ST 1 X 4
| Ονομα: | Διαχωριστής σύζευξης οπτικών ινών |
|---|---|
| Μήκος: | 1,0 μέτρο |
| Τύπος διαχωριστή: | 1*8 1x8 |
16.2dB εισαγωγής απώλειας οπτικών ινών θραυστών ABS 1 X 8 δικτύων Gigabit παθητικά οπτικά
| Τύπος: | 1X8 |
|---|---|
| Συνδετήρας: | SC/UPC, LC/UPC ή προσαρμοσμένο |
| Ινα: | 50/125 um ή 62,5/125 um SMF-28e ή ραντεβού με πελάτη |
Χαμηλός θραύστης 1X2 FTTH οπτικών ινών απώλειας με τους συνδετήρες ινών FC UPC Corning
| Τύπος: | 1x2 |
|---|---|
| Connector: | FC/UPC,SC/APC,SC/UPC |
| Ινα: | 9/125 UM SMF-28E ή διορισμένος πελάτης |
επίπεδος Lightwave 1 X 32 Blockless θραύστης κυκλωμάτων PLC με το συνδετήρα FC UPC
| Τύπος: | 1x32 |
|---|---|
| Μήκος ινών: | 1,5μ |
| IL: | < 17,0dB |
Ανθεκτικό μίνι PLC 0.9mm 1.0m LSZH SC/APC LC/APC θραυστών 1x2 καλωδίων οπτικών ινών σωλήνων
| Υλικό: | Τύπος σωλήνα από χάλυβα |
|---|---|
| Μήκος: | 1.0m |
| Τύπος διαχωριστή: | 1*2 1x2 |
Υψηλό PLC 0.9mm 1.0m 1.5m 2.0m LSZH SC/APC 1x4 θραυστών οπτικών ινών Blockless σταθερότητας
| Υλικό: | Τύπος σωλήνα από χάλυβα |
|---|---|
| Μήκος: | 1,0 m (εκ του εργοστασίου) |
| Τύπος διαχωριστή: | 1*4 1x4 |
Επίπεδος κυματοδηγός ινών θραυστών 1X4 Corning SMF-28e οπτικών ινών PLC LSZH
| Τύπος: | 1x4 |
|---|---|
| Μήκος ινών: | 1,0μ~2,0μ |
| Διάμετρος καλωδίου: | 0,9mm |
Τελικό κιβώτιο οπτικών ινών δικτύων τηλεπικοινωνιών/υπαίθριο τελικό κιβώτιο
| Υλικό: | ABS+PC |
|---|---|
| Απώλεια εισαγωγής: | 0.15 dB |
| Απώλεια επιστροφής: | 55 dB |

