Όλα τα Προϊόντα
-
Οπτικών Ινών Splitter
-
Οπτικών Ινών Patch Cord
-
Γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών
-
Σκοινί μπαλωμάτων MPO MTP
-
Καλωδίου οπτικών ινών
-
Οπτικών Ινών Λήξη Splice
-
Οπτικών Ινών ασφαλείας Terminal
-
Πολυδιαυλωτής τμήματος μήκους κύματος
-
Οπτικών Ινών Εξασθένηση
-
οπτικής ίνας υποδοχές
-
Οπτικών Ινών Adapter
-
γυαλίζοντας εξοπλισμός οπτικών ινών
-
Εργαλεία οπτικών ινών
-
GPON ONU
-
πομποδέκτης οπτικών ινών SFP
-
Ο κ. Henry ThaiΗ Kocent Optec Limited είναι μακροπρόθεσμος συνεργάτης μας. Σε περισσότερα από 10 χρόνια συνεργασίας, μαζί κερδίζουμε πολλά έργα.Τα προϊόντα τους καλύπτουν όλη τη χώρα μου τώρα.. -
Ο κ. PabloΉμουν έκπληκτος όταν έκανα την πρώτη γραμμή με Kocent Optec Limited το 2014. Ένα εμπορευματοκιβώτιο 40GP του καλωδίου GYXTW και ένα εμπορευματοκιβώτιο 20GP για το γρήγορο συνδετήρα, το σκοινί μπαλωμάτων και τον προσαρμοστή. Τελείωσαν αυτήν την διαταγή σε 2 εβδομάδες μόνο. Τώρα αγοράζουμε επίσης πολλούς τύπος παραθύρου FDB και παραθύρου περάτωσης συναρμογών από τους. Ελπίδα θα είμαστε ισχυρότεροι και ισχυρότεροι στον τομέα τηλεπικοινωνιών. -
Ο κ. Thang NguyenΗ Kocent Optec Limited είναι ένας από τους μακροχρόνιους συνεργάτες της εταιρείας μας.Το περιβλήμα και τα αξεσουάρ οπτικής ινής είναι πολύ ωραία.Με την υποστήριξή τους, κερδίζουμε πολλά τηλεπικοινωνιακά έργα.
λέξεις-κλειδιά [ abs box plc splitter ] αγώνας 185 προϊόντα.
ABS Μονουλογικό Μονότροπο SC/APC 1x8 1*8 1:8 Δορυφορικός διαχωριστής PLC οπτικών ινών
| Τύπος πακέτου: | Κιβώτιο ABS μορφωματικό |
|---|---|
| Μήκος: | 1.0m |
| Τύπος διαχωριστή: | 1*16 1x16 |
1x4 1:4 1*4 Τύπος κάσετας ABS Box PLC Splitter LGX Insert Fiber Optic Splitters
| Τύπος πακέτου: | Τύπος ενθέτων LGX |
|---|---|
| Μήκος χοιριδίων: | 0.3m |
| Τύπος διαχωριστή: | 1*4 1x4 1:4 |
Πλαστικός συνδετήρας Sc UPC ενότητας συζευκτήρων 2x16 θραυστών οπτικών ινών PLC CATV
| Τύπος: | 2x16 |
|---|---|
| Συνδετήρας: | Ειδικότερα, οι εν λόγω εταιρείες μπορούν να χρησιμοποιούν τα στοιχεία που αναφέρονται στην παράγραφο |
| Διάμετρος καλωδίου: | 10,4 dB |
Ενότητα ABS θραυστών 2x4 οπτικών ινών PLC Corning με το συνδετήρα LC/APC
| Τύπος: | 2x4 |
|---|---|
| Συνδετήρας: | SC/APC, LC/APC, SC/UPC |
| Ινα: | 9/125 UM SMF-28E ή διορισμένος πελάτης |
Θραύστης 1x2 2x2 οπτικών ινών PLC FTTX/επίπεδος θραύστης κυκλωμάτων Lightwave ινών G657A
| Τύπος: | 1x2 |
|---|---|
| Μήκος ινών: | 0,3~1,5μ |
| Διάμετρος καλωδίου: | 0,9mm |
Το Blockless θραύστης 1X8 οπτικών ινών 0,9 χιλ. Η.Ε-με τις εξαρτήσεις ανεμιστήρων έξω
| Τύπος: | 1X8 |
|---|---|
| Μήκος ινών: | 1,0μ~2,0μ |
| Διάμετρος καλωδίου: | 0,9mm |
SC Adapter Δαχτυλίδι 1X32, Δαχτυλίδι 1:32 GPON
| Συνδετήρας: | SC/UPC ή προσαρμοσμένος |
|---|---|
| IL: | 16.5dB |
| RL: | > 55dB |
χαμηλή PDL παθητική οπτική οπτική ίνα G675A, απώλεια θραυστών 1 X 16 Blockless εισαγωγής θραυστών FTTH
| Τύπος: | 1x16 |
|---|---|
| Μήκος ινών: | 1.0m, 1.5m |
| IL: | < 14,0dB |
γυμνός προσαρμοστής ινών θραυστών οπτικών ινών PLC 1xN 2xN για τα δίκτυα τοπικής περιοχής
| Τύπος: | 1XN, 2XN |
|---|---|
| Μήκος ινών: | 1.0m, 1.5m |
| PDL: | <0,2dB |

