Όλα τα Προϊόντα
-
Οπτικών Ινών Splitter
-
Οπτικών Ινών Patch Cord
-
Γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών
-
Σκοινί μπαλωμάτων MPO MTP
-
Καλωδίου οπτικών ινών
-
Οπτικών Ινών Λήξη Splice
-
Οπτικών Ινών ασφαλείας Terminal
-
Πολυδιαυλωτής τμήματος μήκους κύματος
-
Οπτικών Ινών Εξασθένηση
-
οπτικής ίνας υποδοχές
-
Οπτικών Ινών Adapter
-
γυαλίζοντας εξοπλισμός οπτικών ινών
-
Εργαλεία οπτικών ινών
-
GPON ONU
-
πομποδέκτης οπτικών ινών SFP
-
Ο κ. Henry ThaiΗ Kocent Optec Limited είναι μακροπρόθεσμος συνεργάτης μας. Σε περισσότερα από 10 χρόνια συνεργασίας, μαζί κερδίζουμε πολλά έργα.Τα προϊόντα τους καλύπτουν όλη τη χώρα μου τώρα.. -
Ο κ. PabloΉμουν έκπληκτος όταν έκανα την πρώτη γραμμή με Kocent Optec Limited το 2014. Ένα εμπορευματοκιβώτιο 40GP του καλωδίου GYXTW και ένα εμπορευματοκιβώτιο 20GP για το γρήγορο συνδετήρα, το σκοινί μπαλωμάτων και τον προσαρμοστή. Τελείωσαν αυτήν την διαταγή σε 2 εβδομάδες μόνο. Τώρα αγοράζουμε επίσης πολλούς τύπος παραθύρου FDB και παραθύρου περάτωσης συναρμογών από τους. Ελπίδα θα είμαστε ισχυρότεροι και ισχυρότεροι στον τομέα τηλεπικοινωνιών. -
Ο κ. Thang NguyenΗ Kocent Optec Limited είναι ένας από τους μακροχρόνιους συνεργάτες της εταιρείας μας.Το περιβλήμα και τα αξεσουάρ οπτικής ινής είναι πολύ ωραία.Με την υποστήριξή τους, κερδίζουμε πολλά τηλεπικοινωνιακά έργα.
λέξεις-κλειδιά [ abs box plc splitter ] αγώνας 185 προϊόντα.
Corning Single Mode 1:16 Οπτική ίνες διαχωριστικό 1 έως 16 Rack Mount SC / APC σύνδεσμος
| PDL: | 0,2dB |
|---|---|
| IL: | 13,5 DB |
| Λιμάνι: | 1 έως 16 |
FTTH GPON 1:16 Οπτικό Διακλαδωτή 1X16 Single Mode Καλώδιο LGX Cassette
| RL: | > 55dB |
|---|---|
| IL: | 13.5dB |
| Τύπος ινών: | single mode G657A1 corning fiber ή προσαρμοσμένη |
1:64 Μονάδα LGX G657A Οπτικό Διακλαδωτή Fiber FTTH GPON PON 1x64 Θύρα
| Τύπος ινών: | Ενιαίος τρόπος G657a1 |
|---|---|
| IL: | 20.5dB |
| RL: | > 55dB |
Διαχωριστής οπτικών ινών 1:8 PON Rack Mount Patch Panel 1 έως 8 θυρών SC APC UPC FC UPC
| Τύπος: | Τύπος βάσης 1U Rack |
|---|---|
| IL: | 10.2 dB |
| Λιμάνι: | 1 έως 8 |
Επίπεδη οπτική ίνα 0.9mm 1.5m LSZH θραυστών κυματοδηγού 1x2 PON GPON
| Τύπος: | 1x2 |
|---|---|
| Συνδετήρας: | SC/APC, LC/APC, FC/APC, SC/UPC, LC/UPC ή προσαρμοσμένο |
| Ινα: | 9/125 UM SMF-28E ή διορισμένος πελάτης |
Θραύστης οπτικών ινών κάλυψης 1x4 2x4 G652D Lszh με το μήκος καλωδίων 0.3m
| Τύπος: | 1x4, 2x4 |
|---|---|
| Μήκος ινών: | 0,3~1,5μ |
| Διάμετρος καλωδίου: | 0,9mm |
ODF Fiber Optic Splitter 3U 4U Patch Panel Distribution Frame για τον PLC
| Υλικό: | Ταινία χάλυβα/κράμα αλουμινίου |
|---|---|
| Ψηλά: | 3U |
| Τύπος διαχωριστή: | Τύπος μίνι σωλήνα |
4U Mountable τύπος επιτροπής μπαλωμάτων θραυστών ODF οπτικών ινών ραφιών 1*2 1*4 1*8 1*16 1*32 LGX
| Υλικό: | Ταινία χάλυβα/κράμα αλουμινίου |
|---|---|
| Ψηλά: | 3U |
| Τύπος διαχωριστή: | Τύπος μίνι σωλήνα |
Πολλαπλού τρόπου θραύστης οπτικών ινών GPON EPON FTTH 1x8, συζευκτήρας 50/125 οπτικής ίνας OM3
| Τύπος: | 1x8, 2x8 |
|---|---|
| Μήκος ινών: | 0,3~1,5μ |
| Διάμετρος καλωδίου: | 0,9mm |
Μικρό Μέγεθος 0.3m Μήκος 1x4 Fiber Optic Splitter με SC/APC Connector για Τερματικό ODF ODB Box
| Τύπος πακέτου: | Κουτί LGX |
|---|---|
| Μήκος: | 0.3m |
| Τύπος διαχωριστή: | 1*4 1x4 |

