Όλα τα Προϊόντα
-
Οπτικών Ινών Splitter
-
Οπτικών Ινών Patch Cord
-
Γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών
-
Σκοινί μπαλωμάτων MPO MTP
-
Καλωδίου οπτικών ινών
-
Οπτικών Ινών Λήξη Splice
-
Οπτικών Ινών ασφαλείας Terminal
-
Πολυδιαυλωτής τμήματος μήκους κύματος
-
Οπτικών Ινών Εξασθένηση
-
οπτικής ίνας υποδοχές
-
Οπτικών Ινών Adapter
-
γυαλίζοντας εξοπλισμός οπτικών ινών
-
Εργαλεία οπτικών ινών
-
GPON ONU
-
πομποδέκτης οπτικών ινών SFP
-
Ο κ. Henry ThaiΗ Kocent Optec Limited είναι μακροπρόθεσμος συνεργάτης μας. Σε περισσότερα από 10 χρόνια συνεργασίας, μαζί κερδίζουμε πολλά έργα.Τα προϊόντα τους καλύπτουν όλη τη χώρα μου τώρα.. -
Ο κ. PabloΉμουν έκπληκτος όταν έκανα την πρώτη γραμμή με Kocent Optec Limited το 2014. Ένα εμπορευματοκιβώτιο 40GP του καλωδίου GYXTW και ένα εμπορευματοκιβώτιο 20GP για το γρήγορο συνδετήρα, το σκοινί μπαλωμάτων και τον προσαρμοστή. Τελείωσαν αυτήν την διαταγή σε 2 εβδομάδες μόνο. Τώρα αγοράζουμε επίσης πολλούς τύπος παραθύρου FDB και παραθύρου περάτωσης συναρμογών από τους. Ελπίδα θα είμαστε ισχυρότεροι και ισχυρότεροι στον τομέα τηλεπικοινωνιών. -
Ο κ. Thang NguyenΗ Kocent Optec Limited είναι ένας από τους μακροχρόνιους συνεργάτες της εταιρείας μας.Το περιβλήμα και τα αξεσουάρ οπτικής ινής είναι πολύ ωραία.Με την υποστήριξή τους, κερδίζουμε πολλά τηλεπικοινωνιακά έργα.
λέξεις-κλειδιά [ abs box plc splitter ] αγώνας 185 προϊόντα.
οπτικός θραύστης PLC 1x8 2x8, χαμηλή απώλεια εισαγωγής θραυστών οπτικής ίνας
| Τύπος: | 1x8, 2x8 |
|---|---|
| Μήκος ινών: | 0,3~1,5μ |
| Διάμετρος καλωδίου: | 0,9mm |
2*16 Mountable πλαίσια ODF ραφιών επιτροπής μπαλωμάτων θραυστών οπτικών ινών θραυστών LC/APC 3U PLC
| Υλικό: | Ταινία χάλυβα/κράμα αλουμινίου |
|---|---|
| Ψηλά: | 3U |
| Τύπος διαχωριστή: | Τύπος μίνι σωλήνα |
Μίνι διάμετρος πλεξίδων θραυστών 1x16 2x16 0.9mm PLC οπτικών ινών τύπων Blockless σωλήνων
| Τύπος: | 1x16, 2x16 |
|---|---|
| Μήκος ινών: | 0,3~1,5μ |
| Διάμετρος καλωδίου: | 0,9mm |
4U οπτικό πλαίσιο 14 16 αυλάκωση SC/APC LC/APC διανομής επιτροπής μπαλωμάτων θραυστών PLC ινών
| Υλικό: | Ταινία χάλυβα/κράμα αλουμινίου |
|---|---|
| Ψηλά: | 3U |
| Τύπος διαχωριστή: | Τύπος μίνι σωλήνα |
Μίνι σωλήνες οπτικών ινών PLC Splitter 2:4 2*4 2x4 SC APC UPC
| Τύπος πακέτου: | Τύπος σωλήνα χωρίς μπλοκ |
|---|---|
| Μήκος: | 1,0μ, 1,5μ, 2,0μ |
| Τύπος διαχωριστή: | 2*4 2x4 |
Θραύστης Singlemode G657A2 FTTH FTTA οπτικών ινών SC/APC LC/APC 2*8 2x8
| Τύπος πακέτου: | Τύπος σωλήνα χωρίς μπλοκ |
|---|---|
| Μήκος: | 1,0μ, 1,5μ, 2,0μ |
| Τύπος διαχωριστή: | 2*8 2x8 |
Μίνι Σωλήνας 2*8 Fiber Optic Splitter PLC Splitter με 1.0m 1.5m Μήκος SC/APC LC/APC Συνδέσμους
| Μήκος: | 1,0μ, 1,5μ, 2,0μ |
|---|---|
| Τύπος διαχωριστή: | 2*8 2x8 |
| Διχασμένος τρόπος: | Είσοδος 2 δρόμων & Έξοδος 8 κατευθύνσεων |
1x32 Οπτικός Διακλαδωτής PLC Fiber Optic με SC/APC Connector και Rack Mount για Χαμηλή Απώλεια Εισαγωγής και Υψηλή Αξιοπιστία
| Τύπος πακέτου: | Κουτί LGX |
|---|---|
| Μήκος: | 1.0m |
| Τύπος διαχωριστή: | 1*32 1x32 |
Διακλαδιστής οπτικών ινών 1x4 με σύνδεσμο SC APC 2.0mm και μήκος 1.0m για υψηλή αξιοπιστία
| Τύπος πακέτου: | Κιβώτιο ABS μορφωματικό |
|---|---|
| Μήκος: | 1.0m |
| Τύπος διαχωριστή: | 1*4 1x4 |
Τύπος 1 X 4 θραυστών PLC παραθύρων ABS οπτικών ινών FTTH/θραυστών οπτικής ίνας Corning
| Τύπος: | 1x4 |
|---|---|
| Συνδετήρας: | LC/APC, FC/UPC ή προσαρμοσμένο |
| Ινα: | 9/125 UM SMF-28E ή διορισμένος πελάτης |

