Όλα τα Προϊόντα
-
Οπτικών Ινών Splitter
-
Οπτικών Ινών Patch Cord
-
Γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών
-
Σκοινί μπαλωμάτων MPO MTP
-
Καλωδίου οπτικών ινών
-
Οπτικών Ινών Λήξη Splice
-
Οπτικών Ινών ασφαλείας Terminal
-
Πολυδιαυλωτής τμήματος μήκους κύματος
-
Οπτικών Ινών Εξασθένηση
-
οπτικής ίνας υποδοχές
-
Οπτικών Ινών Adapter
-
γυαλίζοντας εξοπλισμός οπτικών ινών
-
Εργαλεία οπτικών ινών
-
GPON ONU
-
πομποδέκτης οπτικών ινών SFP
-
Ο κ. Henry ThaiΗ Kocent Optec Limited είναι μακροπρόθεσμος συνεργάτης μας. Σε περισσότερα από 10 χρόνια συνεργασίας, μαζί κερδίζουμε πολλά έργα.Τα προϊόντα τους καλύπτουν όλη τη χώρα μου τώρα.. -
Ο κ. PabloΉμουν έκπληκτος όταν έκανα την πρώτη γραμμή με Kocent Optec Limited το 2014. Ένα εμπορευματοκιβώτιο 40GP του καλωδίου GYXTW και ένα εμπορευματοκιβώτιο 20GP για το γρήγορο συνδετήρα, το σκοινί μπαλωμάτων και τον προσαρμοστή. Τελείωσαν αυτήν την διαταγή σε 2 εβδομάδες μόνο. Τώρα αγοράζουμε επίσης πολλούς τύπος παραθύρου FDB και παραθύρου περάτωσης συναρμογών από τους. Ελπίδα θα είμαστε ισχυρότεροι και ισχυρότεροι στον τομέα τηλεπικοινωνιών. -
Ο κ. Thang NguyenΗ Kocent Optec Limited είναι ένας από τους μακροχρόνιους συνεργάτες της εταιρείας μας.Το περιβλήμα και τα αξεσουάρ οπτικής ινής είναι πολύ ωραία.Με την υποστήριξή τους, κερδίζουμε πολλά τηλεπικοινωνιακά έργα.
Οριζόντιο πλαίσιο 256 ABS υλικό kco-GJS04256 περάτωσης συναρμογών οπτικής ίνας πυρήνων
| Τύπος: | Ενσωματωμένος τύπος, εναέριος τύπος, οριζόντιος τύπος |
|---|---|
| Θύρες καλωδίων: | 4 Θύρες |
| Διάμετρος καλωδίου: | 80,0 έως 22,0 mm |
Οριζόντιο υλικό IP65 περάτωσης συναρμογών οπτικών ινών κιβώτιο kco-H2295 περιφράξεων PC εναέριο κοινό
| Τύπος: | Ευθύγραμμος τύπος |
|---|---|
| Θύρες καλωδίων: | 4 Θύρες |
| Διάμετρος καλωδίου: | 80,0 έως 22,0 mm |
Υπαίθριο FTTH πλαίσιο συνδέσεων περιφράξεων συναρμογών ινών οπτικό 2 σε 2 έξω 12fo 24fo 48fo 96fo kco-H22120
| Τύπος: | Ευθύγραμμος τύπος |
|---|---|
| Θύρες καλωδίων: | 4 Θύρες |
| Διάμετρος καλωδίου: | 80,0 έως 22,0 mm |
50mW VFL οπτική ελαττωμάτων εντοπιστών οπτικών ινών μάνδρα kco-vfl-50 λέιζερ εργαλείων κόκκινη
| P/N: | KCO-VFL |
|---|---|
| Μήκος δοκιμής: | < 50 χιλιόμετρα |
| Ισχύς εξόδου: | 50mW |
Ο ενιαίος τρόπου Μαύρος συνδετήρων FTTA FTTB FTTO οπτικών ινών γρήγορος για το καλώδιο πτώσης FTTH
| Τύπος σύνδεσης: | FC/APC, FCAPC |
|---|---|
| Διαθέσιμο καλώδιο: | Καλώδιο 2x3,0 ftth, καλώδιο 0,9mm, 3,0mm |
| Χρώμα: | Μαύρος |
Οπτικής ίνας οπτική ελαττωμάτων εντοπιστών οπτικών ινών καλωδίων μάνδρα kco-vfl-30 λέιζερ ελεγκτών κόκκινη
| P/N: | KCO-VFL |
|---|---|
| Μήκος δοκιμής: | <30 χλμ |
| Ισχύς εξόδου: | 30mw |
Οπτική μάνδρα εντοπιστών ελαττωμάτων VFL, εργαλείο επιθεώρησης οπτικών ινών kco-vfl-08-50 30km
| P/N: | ΚΟ-VFL-08 |
|---|---|
| Μήκος δοκιμής: | <30 χλμ |
| Ισχύς εξόδου: | 50mW |
20mW VFL οπτικών ινών εργαλείων οπτικών ινών κόκκινος λέιζερ εντοπιστής kco-cvfl-20 ελαττωμάτων μανδρών οπτικός
| P/N: | KCO-VFL |
|---|---|
| Μήκος δοκιμής: | < 20 χιλιόμετρα |
| Ισχύς εξόδου: | 20 mW |
Αντίσταση διάβρωσης 6 σε 8 έξω προσαρτήματα KCO-ευθύγραμμος-68A συναρμογών οπτικών ινών
| Τύπος: | Τύπος σε γραμμή, Τύπος οριζόντιο |
|---|---|
| Θύρες καλωδίων: | 6 στα 8 έξω |
| Διάμετρος καλωδίου: | 80,0 έως 22,0 mm |
Περάτωση συναρμογών οπτικών ινών τύπων θόλων, κοινό παράθυρο 1 οπτικών ινών σε 6 έξω kco-05a-32
| Τύπος: | Τύπος θόλου, οριζόντιος τύπος |
|---|---|
| Θύρες καλωδίων: | 1 στους 6 έξω |
| Διάμετρος καλωδίου: | 80,0 έως 22,0 mm |

