Όλα τα Προϊόντα
-
Οπτικών Ινών Splitter
-
Οπτικών Ινών Patch Cord
-
Γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών
-
Σκοινί μπαλωμάτων MPO MTP
-
Καλωδίου οπτικών ινών
-
Οπτικών Ινών Λήξη Splice
-
Οπτικών Ινών ασφαλείας Terminal
-
Πολυδιαυλωτής τμήματος μήκους κύματος
-
Οπτικών Ινών Εξασθένηση
-
οπτικής ίνας υποδοχές
-
Οπτικών Ινών Adapter
-
γυαλίζοντας εξοπλισμός οπτικών ινών
-
Εργαλεία οπτικών ινών
-
GPON ONU
-
πομποδέκτης οπτικών ινών SFP
-
Ο κ. Henry ThaiΗ Kocent Optec Limited είναι μακροπρόθεσμος συνεργάτης μας. Σε περισσότερα από 10 χρόνια συνεργασίας, μαζί κερδίζουμε πολλά έργα.Τα προϊόντα τους καλύπτουν όλη τη χώρα μου τώρα.. -
Ο κ. PabloΉμουν έκπληκτος όταν έκανα την πρώτη γραμμή με Kocent Optec Limited το 2014. Ένα εμπορευματοκιβώτιο 40GP του καλωδίου GYXTW και ένα εμπορευματοκιβώτιο 20GP για το γρήγορο συνδετήρα, το σκοινί μπαλωμάτων και τον προσαρμοστή. Τελείωσαν αυτήν την διαταγή σε 2 εβδομάδες μόνο. Τώρα αγοράζουμε επίσης πολλούς τύπος παραθύρου FDB και παραθύρου περάτωσης συναρμογών από τους. Ελπίδα θα είμαστε ισχυρότεροι και ισχυρότεροι στον τομέα τηλεπικοινωνιών. -
Ο κ. Thang NguyenΗ Kocent Optec Limited είναι ένας από τους μακροχρόνιους συνεργάτες της εταιρείας μας.Το περιβλήμα και τα αξεσουάρ οπτικής ινής είναι πολύ ωραία.Με την υποστήριξή τους, κερδίζουμε πολλά τηλεπικοινωνιακά έργα.
λέξεις-κλειδιά [ fibr optic cable adapter ] αγώνας 275 προϊόντα.
Οπτικές του ST ινών πλεξίδες ινών απώλειας ενθέτων δοκιμής προσαρμοστών ινών προσαρμοστών γυμνές
| Τύπος: | ST/UPC, ST/APC |
|---|---|
| λειτουργία: | ενιαίος τρόπος, SM |
| IL: | 0.2dB |
Κάθετη κοινή περάτωση 6 12 24 πυρήνας 1 καλωδίων οπτικής ίνας FOSC σε 2out kco-h12-48SZ
| Τύπος: | Τύπος θόλων, οριζόντιος τύπος |
|---|---|
| Λιμένες καλωδίων: | 1 σε 2 έξω |
| Καλώδιο διαμέτρου: | 6.0~18.0mm |
Πράσινο οπτικό προσαρμογέα ινών SC/APC με φλάντσα, με κάλυψη σκόνης, διπλό
| Τύπος: | SC/APC |
|---|---|
| υλικό μανικιών: | Κηραμικά (ZrO2) |
| Υλικό: | Πλαστική ύλη |
Πολλαπλού τρόπου μπεζ αυτόματο παραθυρόφυλλο σκονισμένη ΚΑΠ OM1 OM2 OM3 OM4 OM5 προσαρμοστών ινών οπτικό
| Τύπος: | SC/APC |
|---|---|
| Υλικό: | Πλαστικό |
| Τρόπος της Chanel: | τρόποι 1 |
LC τετραγωνικός LC ινών UPC ο γυμνός προσαρμοστής ινών προσαρμοστών επιτρέπει γρήγορο OTDRs
| Τύπος: | LC/UPC |
|---|---|
| λειτουργία: | ενιαίος τρόπος, SM |
| IL: | 0.2dB |
Αλλακτικός προσαρμογός οπτικών ινών χωρίς κάλυμμα σκόνης για τοπικά δίκτυα
| Τύπος: | LC/APC |
|---|---|
| Υλικό: | Πλαστική ύλη |
| υλικό μανικιών: | Κηραμικά (ZrO2) |
Μπλε πράσινο Fiber Optic Adapter SC / UPC, SC / APC με φλάντζη Simplex 0.2dB
| Τύπος1: | SC/APC |
|---|---|
| Τύπος2: | SC/UPC |
| Υλικό: | Πλαστική ύλη |
Ανθεκτικά στα τρωκτικά καλώδια SM SC/APC προς LC/APC sinplex θωρακισμένα καλώδια οπτικών ινών
| Σύνδεσμος 1: | SC/APC |
|---|---|
| Σύνδεσμος 2: | LC/APC |
| Πυρήνας: | Sinplex |
Πολυμόδιο 50/125 Οπτική ίνα Pigtail LC Connector Simplex Pigtail
| Διάμετρος καλωδίου: | 0,9mm |
|---|---|
| Συνδετήρας: | LC Multimode |
| Λειτουργία ινών: | Πολλαπλού τρόπου 62.5/125 |

