Όλα τα Προϊόντα
-
Οπτικών Ινών Splitter
-
Οπτικών Ινών Patch Cord
-
Γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών
-
Σκοινί μπαλωμάτων MPO MTP
-
Καλωδίου οπτικών ινών
-
Οπτικών Ινών Λήξη Splice
-
Οπτικών Ινών ασφαλείας Terminal
-
Πολυδιαυλωτής τμήματος μήκους κύματος
-
Οπτικών Ινών Εξασθένηση
-
οπτικής ίνας υποδοχές
-
Οπτικών Ινών Adapter
-
γυαλίζοντας εξοπλισμός οπτικών ινών
-
Εργαλεία οπτικών ινών
-
GPON ONU
-
πομποδέκτης οπτικών ινών SFP
-
Ο κ. Henry ThaiΗ Kocent Optec Limited είναι μακροπρόθεσμος συνεργάτης μας. Σε περισσότερα από 10 χρόνια συνεργασίας, μαζί κερδίζουμε πολλά έργα.Τα προϊόντα τους καλύπτουν όλη τη χώρα μου τώρα.. -
Ο κ. PabloΉμουν έκπληκτος όταν έκανα την πρώτη γραμμή με Kocent Optec Limited το 2014. Ένα εμπορευματοκιβώτιο 40GP του καλωδίου GYXTW και ένα εμπορευματοκιβώτιο 20GP για το γρήγορο συνδετήρα, το σκοινί μπαλωμάτων και τον προσαρμοστή. Τελείωσαν αυτήν την διαταγή σε 2 εβδομάδες μόνο. Τώρα αγοράζουμε επίσης πολλούς τύπος παραθύρου FDB και παραθύρου περάτωσης συναρμογών από τους. Ελπίδα θα είμαστε ισχυρότεροι και ισχυρότεροι στον τομέα τηλεπικοινωνιών. -
Ο κ. Thang NguyenΗ Kocent Optec Limited είναι ένας από τους μακροχρόνιους συνεργάτες της εταιρείας μας.Το περιβλήμα και τα αξεσουάρ οπτικής ινής είναι πολύ ωραία.Με την υποστήριξή τους, κερδίζουμε πολλά τηλεπικοινωνιακά έργα.
λέξεις-κλειδιά [ fibr optic cable adapter ] αγώνας 275 προϊόντα.
Αντι-Τρωκτικό Θωρακισμένο Οπτικό Ίνα Patch Cord Single Mode, ST σε LC Θωρακισμένο Καλώδιο Patch Ίνας
| Απώλεια επιστροφής: | 55 dB |
|---|---|
| Σύνδεσμος 1: | Στ |
| Cable diameter: | 3mm、2mm |
SM FC σε FC Θωρακισμένο Οπτικό Καλώδιο Patch Simplex 12 Πυρήνων Για FTTH LAN
| Σύνδεσμος 1: | FC/APC |
|---|---|
| Σύνδεσμος 2: | FC/APC |
| Πυρήνας: | Ίνα 12 πυρήνων |
Καλώδιο Patch Οπτικών Ινών MTRJ, Καλώδιο Patch Οπτικών Ινών MT-RJ Multimode Duplex
| Σύνδεσμος 1: | MTRJ |
|---|---|
| Σύνδεσμος 2: | MTRJ, SC, ST, κ.λπ |
| Πυρήνας: | Διπλός |
Εξωτερικό FTTH SC APC Fiber Optic Patch Cord με μαύρο καλώδιο θήκης PE διαμέτρου 3,5mm
| Σύνδεσμος 1: | ΣΤ/ΑΠΚ |
|---|---|
| Σύνδεσμος 2: | ST/APC, SC, ST, κ.λπ |
| Πυρήνας: | Ντουπλέξ, Σίμπλεξ, Φαν-Ατ, Μπρεκ-Ατ. |
ST/UPC μονής λειτουργίας 9/125 οπτικών ινών fanout pigtails 8 πυρήνων 12 ινών 1.5M
| Συνδετήρας: | ST/UPC |
|---|---|
| πυρήνας: | 8 πυρήνες |
| Κάλυμμα: | PVC, LSZH, θωρακισμένο, προσαρμοσμένο |
Sc/APC στον οπτικό κόμβο δεκτών προσαρμοστών CATV FTTH οπτικών ινών αναλογικών σημάτων 1550nm RF
| Οπτικός λιμένας: | SC/APC |
|---|---|
| Ψηφιακός λιμένας: | RF |
| Κύμα μήκους: | 1310nm, 1490nm, 1550nm |
Οπτικό MPO θηλυκό εξασθενητών 8core 12core 16core 24core 36core ινών στο αρσενικό για το κέντρο δεδομένων
| Τύπος σύνδεσης: | MPO |
|---|---|
| Σειρά εξασθενητών: | 1dB~30dB |
| Τύπος εξασθενητών: | Αρσενικό στο θηλυκό τύπο |
Κατάσταση λειτουργίας Διάταξη καλωδίων δέσμης οπτικών ινών από SC σε LC Διάταξη καλωδίων δέσμης ινών MM SM
| Σύνδεσμος 1: | SC Duplex |
|---|---|
| Σύνδεσμος 2: | LC Duplex |
| Πυρήνας: | 2 ίνες ή duplex |
Fanout multifibers του ST πολλαπλού τρόπου OM2 πλεξίδες 12 ίνες 3m οπτικών ινών πυρήνων
| Συνδετήρας: | Στ |
|---|---|
| πυρήνας: | 12 πυρήνες |
| Κάλυμμα: | PVC, LSZH, θωρακισμένο, προσαρμοσμένο |
Ρυθμιζόμενος οπτικός εξασθενητής ινών 0dB έως 30dB ST FC LC SC
| Τύπος σύνδεσης: | ST/UPC, ST/APC |
|---|---|
| Σειρά εξασθενητών: | 1dB ~ 30dB |
| Τύπος αποσβεστήρα: | Προσαρμογή |

