Όλα τα Προϊόντα
-
Οπτικών Ινών Splitter
-
Οπτικών Ινών Patch Cord
-
Γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών
-
Σκοινί μπαλωμάτων MPO MTP
-
Καλωδίου οπτικών ινών
-
Οπτικών Ινών Λήξη Splice
-
Οπτικών Ινών ασφαλείας Terminal
-
Πολυδιαυλωτής τμήματος μήκους κύματος
-
Οπτικών Ινών Εξασθένηση
-
οπτικής ίνας υποδοχές
-
Οπτικών Ινών Adapter
-
γυαλίζοντας εξοπλισμός οπτικών ινών
-
Εργαλεία οπτικών ινών
-
GPON ONU
-
πομποδέκτης οπτικών ινών SFP
-
Ο κ. Henry ThaiΗ Kocent Optec Limited είναι μακροπρόθεσμος συνεργάτης μας. Σε περισσότερα από 10 χρόνια συνεργασίας, μαζί κερδίζουμε πολλά έργα.Τα προϊόντα τους καλύπτουν όλη τη χώρα μου τώρα.. -
Ο κ. PabloΉμουν έκπληκτος όταν έκανα την πρώτη γραμμή με Kocent Optec Limited το 2014. Ένα εμπορευματοκιβώτιο 40GP του καλωδίου GYXTW και ένα εμπορευματοκιβώτιο 20GP για το γρήγορο συνδετήρα, το σκοινί μπαλωμάτων και τον προσαρμοστή. Τελείωσαν αυτήν την διαταγή σε 2 εβδομάδες μόνο. Τώρα αγοράζουμε επίσης πολλούς τύπος παραθύρου FDB και παραθύρου περάτωσης συναρμογών από τους. Ελπίδα θα είμαστε ισχυρότεροι και ισχυρότεροι στον τομέα τηλεπικοινωνιών. -
Ο κ. Thang NguyenΗ Kocent Optec Limited είναι ένας από τους μακροχρόνιους συνεργάτες της εταιρείας μας.Το περιβλήμα και τα αξεσουάρ οπτικής ινής είναι πολύ ωραία.Με την υποστήριξή τους, κερδίζουμε πολλά τηλεπικοινωνιακά έργα.
Σκληρά ABS κιβωτίων περάτωσης συναρμογών οπτικών ινών δικτύων FTTH με αντιδιαβρωτικό
| Τύπος: | Ενσωματωμένος, οριζόντιος τύπος |
|---|---|
| Θύρες καλωδίων: | 6 λιμένες |
| Διάμετρος καλωδίου: | 80,0 έως 22,0 mm |
Ινών οπτικό συναρμογών μοντάρισμα τοίχων περιφράξεων συναρμογών ινών περάτωσης υπαίθριο
| Τύπος: | Ενσωματωμένος, οριζόντιος τύπος |
|---|---|
| Θύρες καλωδίων: | 8 λιμάνια |
| Διάμετρος καλωδίου: | 80,0 έως 22,0 mm |
FTTH 4 μίνι μέγεθος κιβωτίων 12fo 24fo 48fo FOSC περιφράξεων συναρμογών Fibra Optica λιμένων κάθετο
| Τύπος: | Τύπος θόλου, οριζόντιος τύπος |
|---|---|
| Θύρες καλωδίων: | 1 σε 3 έξω |
| Διάμετρος καλωδίου: | 6,0~24,0mm |
4 μίνι FOSC περάτωση 24 πυρήνες IP68 συναρμογών οπτικών ινών θόλων λιμένων αδιάβροχοι
| Τύπος: | Τύπος θόλου, κάθετος τύπου |
|---|---|
| Θύρες καλωδίων: | 1 σε 3 έξω |
| Διάμετρος καλωδίου: | 6,0~24,0mm |
1 μίνι μέγεθος 4 ίνα 48/24 λιμένων κιβωτίων συνδέσεων καλωδίων 3 έξω Verticalfiber στο οπτικό
| Τύπος: | Τύπος θόλου, οριζόντιος τύπος |
|---|---|
| Θύρες καλωδίων: | 1 σε 3 έξω |
| Διάμετρος καλωδίου: | 6,0~24,0mm |
Κάθετος τύπος θόλων Polemount παραθύρων περιφράξεων περάτωσης συναρμογών οπτικών ινών kco-h13-48ZG IP68
| Τύπος: | Τύπος θόλου, οριζόντιος τύπος |
|---|---|
| Θύρες καλωδίων: | 1 σε 3 έξω |
| Διάμετρος καλωδίου: | 6,0~24,0mm |
Κάθετη κοινή περάτωση 6 12 24 πυρήνας 1 καλωδίων οπτικής ίνας FOSC σε 2out kco-h12-48SZ
| Τύπος: | Τύπος θόλου, οριζόντιος τύπος |
|---|---|
| Θύρες καλωδίων: | 1 σε 2 έξω |
| Διάμετρος καλωδίου: | 60,0 έως 18,0 mm |
Άμεσο θαμμένο υλικό PC PP ABS κιβωτίων kco-h12-48SZ PPR περάτωσης συναρμογών οπτικών ινών θόλων
| Τύπος: | Τύπος θόλου, οριζόντιος τύπος |
|---|---|
| Θύρες καλωδίων: | 1 σε 2 έξω |
| Διάμετρος καλωδίου: | 60,0 έως 18,0 mm |
4 κοινή οπτική ίνα 4 πλαίσιο 256 περάτωσης λιμένων καλωδίων NAP Puerto Optica Fibra Hilos
| Τύπος: | Ενσωματωμένος τύπος, εναέριος τύπος, οριζόντιος τύπος |
|---|---|
| Θύρες καλωδίων: | 4 Θύρες |
| Διάμετρος καλωδίου: | 80,0 έως 22,0 mm |
IP67 αδιάβροχο πλαίσιο 256 NAP Cajas περάτωσης συναρμογών οπτικών ινών έγκριση RoHS πυρήνων
| Τύπος: | Ενσωματωμένος τύπος, εναέριος τύπος |
|---|---|
| Θύρες καλωδίων: | 4 Θύρες |
| Διάμετρος καλωδίου: | 80,0 έως 22,0 mm |

