Όλα τα Προϊόντα
-
Οπτικών Ινών Splitter
-
Οπτικών Ινών Patch Cord
-
Γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών
-
Σκοινί μπαλωμάτων MPO MTP
-
Καλωδίου οπτικών ινών
-
Οπτικών Ινών Λήξη Splice
-
Οπτικών Ινών ασφαλείας Terminal
-
Πολυδιαυλωτής τμήματος μήκους κύματος
-
Οπτικών Ινών Εξασθένηση
-
οπτικής ίνας υποδοχές
-
Οπτικών Ινών Adapter
-
γυαλίζοντας εξοπλισμός οπτικών ινών
-
Εργαλεία οπτικών ινών
-
GPON ONU
-
πομποδέκτης οπτικών ινών SFP
-
Ο κ. Henry ThaiΗ Kocent Optec Limited είναι μακροπρόθεσμος συνεργάτης μας. Σε περισσότερα από 10 χρόνια συνεργασίας, μαζί κερδίζουμε πολλά έργα.Τα προϊόντα τους καλύπτουν όλη τη χώρα μου τώρα.. -
Ο κ. PabloΉμουν έκπληκτος όταν έκανα την πρώτη γραμμή με Kocent Optec Limited το 2014. Ένα εμπορευματοκιβώτιο 40GP του καλωδίου GYXTW και ένα εμπορευματοκιβώτιο 20GP για το γρήγορο συνδετήρα, το σκοινί μπαλωμάτων και τον προσαρμοστή. Τελείωσαν αυτήν την διαταγή σε 2 εβδομάδες μόνο. Τώρα αγοράζουμε επίσης πολλούς τύπος παραθύρου FDB και παραθύρου περάτωσης συναρμογών από τους. Ελπίδα θα είμαστε ισχυρότεροι και ισχυρότεροι στον τομέα τηλεπικοινωνιών. -
Ο κ. Thang NguyenΗ Kocent Optec Limited είναι ένας από τους μακροχρόνιους συνεργάτες της εταιρείας μας.Το περιβλήμα και τα αξεσουάρ οπτικής ινής είναι πολύ ωραία.Με την υποστήριξή τους, κερδίζουμε πολλά τηλεπικοινωνιακά έργα.
Προσαρμογέας Οπτικής Ινας Τύπου D FC 100% Δοκιμή Χαμηλή Απώλεια Εισαγωγής OEM
| Τύπος: | FC/UPC, FC/APC, υβριδικό |
|---|---|
| Υλικό: | πλαστικό, μέταλλο |
| υλικό μανικιών: | Κηραμικά (ZrO2) |
Πλαστικό ενιαίο PC προσαρμοστών SC/APC SC/UPC οπτικών ινών τρόπου ΚΚ τύπος για CATV
| Τύπος: | SC/APC, SC/UPC |
|---|---|
| Υλικό: | Μέταλλο ή πλαστικό |
| υλικό μανικιών: | Κηραμικά (ZrO2) |
Η διπλή επιστροφής απώλεια προσαρμοστών 55dB οπτικών ινών Sc περιέχει το μανίκι διασύνδεσης
| Τύπος: | SC/APC, SC/UPC, SC/PC |
|---|---|
| υλικό μανικιών: | Κηραμικά (ZrO2) |
| Ο τρόπος της Chanel: | Διπλός |
ST/PC οπτικός προσαρμοστής ΚΚ ίνα, ίνα οπτικών ινών προσαρμοστών του ST ST στο σημείο
| Τύπος: | ST/APC, ST/UPC, ST/PC |
|---|---|
| Υλικό: | Μέταλλο ή πλαστικό |
| υλικό μανικιών: | Κηραμικά (ZrO2) |
LC τετραγωνικός LC ινών UPC ο γυμνός προσαρμοστής ινών προσαρμοστών επιτρέπει γρήγορο OTDRs
| Τύπος: | LC/UPC |
|---|---|
| Τρόπος: | Ενιαίος τρόπος, SM |
| IL: | 0,2dB |
Οπτικές του ST ινών πλεξίδες ινών απώλειας ενθέτων δοκιμής προσαρμοστών ινών προσαρμοστών γυμνές
| Τύπος: | ST/UPC, ST/APC |
|---|---|
| Τρόπος: | Ενιαίος τρόπος, SM |
| IL: | 0,2dB |
Γυμνός προσαρμοστής ινών Sc/APC UPC, προσαρμοστής καλωδίων οπτικών ινών ανταλλάξιμος
| Τύπος: | SC/UPC, SC/APC |
|---|---|
| Τρόπος: | Ενιαίος τρόπος, SM |
| Σχήμα: | Τετράγωνο, Στρογγυλό |
Γυμνό APC προσαρμοστών ινών Sc σταθεροποιεί τον ενιαίο τρόπο διαμέτρων 250um 900um
| Τύπος: | SC/APC |
|---|---|
| Τρόπος: | Ενιαίος τρόπος, SM |
| Σχήμα: | πλατεία |
Ο τετραγωνικός προσαρμοστής FC/APC SXSM ινών μετάλλων γυμνός, οπτικών ινών προσαρμοστής γρήγορος διασυνδέει
| Τύπος: | FC/APC |
|---|---|
| Τρόπος: | Ενιαίος τρόπος, SM |
| IL: | 0,2dB |
Ο οπτικοί γυμνοί προσαρμοστής ινών/SMA 905 προσαρμοστής 0.2dB επαναλαμβάνει τη δυνατότητα ISO9001
| Τύπος: | SMA |
|---|---|
| Τρόπος: | Ενιαίος τρόπος, SM |
| IL: | 0,2dB |

