-
Οπτικών Ινών Splitter
-
Οπτικών Ινών Patch Cord
-
Γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών
-
Σκοινί μπαλωμάτων MPO MTP
-
Καλωδίου οπτικών ινών
-
Οπτικών Ινών Λήξη Splice
-
Οπτικών Ινών ασφαλείας Terminal
-
Πολυδιαυλωτής τμήματος μήκους κύματος
-
Οπτικών Ινών Εξασθένηση
-
οπτικής ίνας υποδοχές
-
Οπτικών Ινών Adapter
-
γυαλίζοντας εξοπλισμός οπτικών ινών
-
Εργαλεία οπτικών ινών
-
GPON ONU
-
πομποδέκτης οπτικών ινών SFP
-
Ο κ. Henry ThaiΗ Kocent Optec Limited είναι μακροπρόθεσμος συνεργάτης μας. Σε περισσότερα από 10 χρόνια συνεργασίας, μαζί κερδίζουμε πολλά έργα.Τα προϊόντα τους καλύπτουν όλη τη χώρα μου τώρα.. -
Ο κ. PabloΉμουν έκπληκτος όταν έκανα την πρώτη γραμμή με Kocent Optec Limited το 2014. Ένα εμπορευματοκιβώτιο 40GP του καλωδίου GYXTW και ένα εμπορευματοκιβώτιο 20GP για το γρήγορο συνδετήρα, το σκοινί μπαλωμάτων και τον προσαρμοστή. Τελείωσαν αυτήν την διαταγή σε 2 εβδομάδες μόνο. Τώρα αγοράζουμε επίσης πολλούς τύπος παραθύρου FDB και παραθύρου περάτωσης συναρμογών από τους. Ελπίδα θα είμαστε ισχυρότεροι και ισχυρότεροι στον τομέα τηλεπικοινωνιών. -
Ο κ. Thang NguyenΗ Kocent Optec Limited είναι ένας από τους μακροχρόνιους συνεργάτες της εταιρείας μας.Το περιβλήμα και τα αξεσουάρ οπτικής ινής είναι πολύ ωραία.Με την υποστήριξή τους, κερδίζουμε πολλά τηλεπικοινωνιακά έργα.
Τακτική 2 ίνα 4 καλώδιο FTTA 4.8mm εσωτερικός υπαίθριος τομέας TPU LSZH οπτικής ίνας πυρήνων μη θωρακισμένος
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | KCO, Kocent Optec Limited |
| Πιστοποίηση | ISO9001, RoHS |
| Αριθμό μοντέλου | Kco-gjywfjh-4,8-TPU |
| Ποσότητα παραγγελίας min | διαπραγμάτευση |
| Τιμή | negotiable |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | ξύλινος ρόλος, ξύλινη παλέτα |
| Χρόνος παράδοσης | 3~5 ημέρες μετά από πάρτε την πληρωμή |
| Όροι πληρωμής | Western Union, T/T, L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς | 10,000km/μήνας |
| Υλικό | PVC, LSZH, TPU | Ονομα | Διάταξη για την κατασκευή καλωδίων οπτικών ινών εξωτερικού πεδίου |
|---|---|---|---|
| Μήκος | Δύο έως τρία χιλιόμετρα ανά ρολό | Εφαρμογή | εξωτερικά ή προσαρμοσμένα |
| Ινα | μονότροπος, πολυτρόπος, OM3, OM4, OM5 | Πυρήνες | Από 4 έως 24 πυρήνες |
| Επισημαίνω | Στενά αποθηκευμένα οπτικά καλώδια ινών,καλώδιο οπτικών ινών εσωτερικού εξωτερικού |
||
Καλώδιο οπτικής ίνας FTTA 2 ινών 4 πυρήνων 4.8mm για εσωτερικό/εξωτερικό χώρο, στρατιωτικού τύπου, με κατασκευή TPU LSZH χωρίς θωράκιση, σχεδιασμένο για απαιτητικές εφαρμογές.
- Στρατιωτικά συστήματα επικοινωνιών
- Παθητικά οπτικά δίκτυα (PON)
- Εξερεύνηση άνθρακα, πετρελαίου, φυσικού αερίου και γεωλογική εξερεύνηση
- Ραδιοτηλεοπτικές μεταδόσεις και προσωρινές επικοινωνίες
- Εφαρμογές FTTx (FTTH, FTTB, FTTC, FTTA)
Το καλώδιο οπτικής ίνας εσωτερικού/εξωτερικού χώρου στρατιωτικού τύπου GJYWFJH λειτουργεί ως μέσο οπτικής μετάδοσης με ίνα 900μm με σφιχτή επένδυση. Ένα στρώμα από νήμα αραμιδίου τοποθετείται εξωτερικά της συμπαγούς ίνας για ενίσχυση του στοιχείου, ολοκληρωμένο με εξωτερικό μανδύα.
Διαθέσιμα υλικά μανδύα: PVC, LSZH, TPU, PE ή όπως ζητηθεί από τον πελάτη.
Συμβατοί τύποι ινών: Μονοτροπικές G652D, G657A1, G657A2, G657B3, ή Πολυτροπικές OM1, OM2, OM3, OM4 και OM5.
Χαρακτηρίζεται από μικρή διάμετρο (4.8mm), ελαφριά κατασκευή ιδανική για επιχειρήσεις πεδίου.
- Υψηλής σκληρότητας HYTREL σφιχτά συσκευασμένη ίνα για αποτελεσματική προστασία από ζημιές εξωτερικής δύναμης
- Ο μανδύας από πολυουρεθάνη ελαστομερές παρέχει δομική σταθερότητα, αντοχή στη φθορά, αντοχή στο λάδι και αντοχή στο σκίσιμο
- Η ανάμικτη στρέβλωση SZ ενισχύει την αντοχή σε εφελκυσμό της ίνας για επαναλαμβανόμενες εφαρμογές
- Εύκαμπτη ατσάλινη θωράκιση προστατεύει την οπτική ίνα με ελάχιστη ζημιά
- Αποτρέπει ζημιές από ακατάλληλη συστροφή με υψηλή αντοχή σε συμπίεση και εφελκυσμό
- Μηχανική προστασία από παράσιτα και τρωκτικά
- Περιστρεφόμενο καρούλι για την ανάπτυξη και ανάσυρση καλωδίου με σύστημα πέδησης
Θερμοκρασία Αποθήκευσης/Λειτουργίας: -40°C έως +70°C
Πρότυπα: Συμμορφώνεται με YD/T1258.2-2003 και IEC 60794-2-10/11
| Παράμετρος | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Τύπος Ίνας | Μονοτροπική G652D, G657, G655, Πολυτροπική OM1, OM2, OM3, OM4, OM5 |
| Διάμετρος Καλωδίου | 4.8±0.2mm |
| Διάμετρος Επένδυσης | 125 ± 1μm |
| Μη-Κυκλικότητα Επένδυσης | ≤ 1% |
| Διάμετρος Επίστρωσης | 245 ± 10μm |
| Συντελεστής Εξασθένησης | ≤ 0.36dB/km στα 1310nm, ≤ 0.22dB/km στα 1550nm |
| Χρωματική Διασπορά | ≤ 3.5ps/nm/km στα 1285~1330nm, ≤ 18ps/nm/km στα 1550nm |
| Μήκος Κύματος Μηδενικής Διασποράς | 1300~1322nm |
| Συντελεστής PMD | ≤ 0.2ps/√km |
| Βάρος | 28kg/km |
Διαθέσιμη προσαρμοσμένη επωνυμία στο καλώδιο, στις σακούλες συσκευασίας, στις ετικέτες ή σε οποιαδήποτε ζητηθείσα τοποθεσία. Οι υπηρεσίες OEM και ODM είναι έτοιμες να καλύψουν τις συγκεκριμένες απαιτήσεις σας.
Οι τυπικές επιλογές συσκευασίας εξαγωγής περιλαμβάνουν χαρτοκιβώτια, ξύλινα κιβώτια και ξύλινες παλέτες.
- Διεθνείς υπηρεσίες express (UPS, TNT, DHL)
- Διεθνείς αεροπορικές μεταφορές (CA, AA, EA)
- Θαλάσσιες μεταφορές

