-
Οπτικών Ινών Splitter
-
Οπτικών Ινών Patch Cord
-
Γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών
-
Σκοινί μπαλωμάτων MPO MTP
-
Καλωδίου οπτικών ινών
-
Οπτικών Ινών Λήξη Splice
-
Οπτικών Ινών ασφαλείας Terminal
-
Πολυδιαυλωτής τμήματος μήκους κύματος
-
Οπτικών Ινών Εξασθένηση
-
οπτικής ίνας υποδοχές
-
Οπτικών Ινών Adapter
-
γυαλίζοντας εξοπλισμός οπτικών ινών
-
Εργαλεία οπτικών ινών
-
GPON ONU
-
πομποδέκτης οπτικών ινών SFP
-
Ο κ. Henry ThaiΗ Kocent Optec Limited είναι μακροπρόθεσμος συνεργάτης μας. Σε περισσότερα από 10 χρόνια συνεργασίας, μαζί κερδίζουμε πολλά έργα.Τα προϊόντα τους καλύπτουν όλη τη χώρα μου τώρα.. -
Ο κ. PabloΉμουν έκπληκτος όταν έκανα την πρώτη γραμμή με Kocent Optec Limited το 2014. Ένα εμπορευματοκιβώτιο 40GP του καλωδίου GYXTW και ένα εμπορευματοκιβώτιο 20GP για το γρήγορο συνδετήρα, το σκοινί μπαλωμάτων και τον προσαρμοστή. Τελείωσαν αυτήν την διαταγή σε 2 εβδομάδες μόνο. Τώρα αγοράζουμε επίσης πολλούς τύπος παραθύρου FDB και παραθύρου περάτωσης συναρμογών από τους. Ελπίδα θα είμαστε ισχυρότεροι και ισχυρότεροι στον τομέα τηλεπικοινωνιών. -
Ο κ. Thang NguyenΗ Kocent Optec Limited είναι ένας από τους μακροχρόνιους συνεργάτες της εταιρείας μας.Το περιβλήμα και τα αξεσουάρ οπτικής ινής είναι πολύ ωραία.Με την υποστήριξή τους, κερδίζουμε πολλά τηλεπικοινωνιακά έργα.
Μίνι οπτικών ινών συνδέσεων κιβωτίων περίφραξη συναρμογών τοίχων 1-1-02 τοίχων Mountable
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | KCO, Kocent Optec Limited |
| Πιστοποίηση | iSO9001, RoHS |
| Αριθμό μοντέλου | Wall1-1-02 |
| Ποσότητα παραγγελίας min | διαπραγμάτευση |
| Τιμή | negotiable |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Κιβώτιο χαρτοκιβωτίων, ξύλινη παλέτα |
| Χρόνος παράδοσης | 5~7 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T,L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς | 50, 000pcs/εβδομάδα |
| Τύπος | Βάση τοίχου, κεραία, γραμμή σωλήνων, ... | Θύρες καλωδίων | 1 σε 1 έξω |
|---|---|---|---|
| Διάμετρος καλωδίου | 8,0~14,0mm | Ελάχιστη χωρητικότητα | 4 πυρήνες |
| Μέγιστη χωρητικότητα | 96 πυρήνες | Υλικό | Η/Υ |
| βάρος | 0,8 κιλά | Μέγεθος | 280x200x90 χιλιοστά |
| Επισημαίνω | Κοινή περάτωση οπτικών ινών,οπτικών ινών περάτωση συναρμογών |
||
Μπορούμε να παρέχουμε οριζόντιου τύπου περίβλημα σύνδεσης οπτικών ινών από 4 πυρήνες έως 288 πυρήνες για χρήση σύνδεσης καλωδίων οπτικών ινών για εναέριες, υπόγειες, αγωγούς, χειροκίνητες οπές σε έργα Τηλεπικοινωνιών. Η θύρα εξόδου καλωδίου μπορεί να έχει 3 έως 10 θύρες. Μπορούμε επίσης να προμηθεύσουμε περίβλημα σύνδεσης οπτικών ινών κάθετου τύπου. Επίσης, διατίθεται υπηρεσία OEM, όπως εκτύπωση λογότυπου, συσκευασία, ετικέτα κ.λπ. όλα μπορούν να προσαρμοστούν.
- Εξαιρετική αντοχή στη διάβρωση
- Κατάλληλο για οποιοδήποτε σκληρό περιβάλλον
- Αντικεραυνικό
- Εξαιρετική αδιάβροχη λειτουργία.
- Εναέριες, Άμεση ταφή, υπόγειες, αγωγοί, χειροκίνητες οπές, στήριξη σε αγωγούς, επιτοίχια στήριξη.
- Χρησιμοποιείται ευρέως σε δίκτυα πρόσβασης FTTH
- Δίκτυα τηλεπικοινωνιών
- Δίκτυα CATV
- Δίκτυα επικοινωνιών δεδομένων
- Τοπικά δίκτυα
![]()
![]()
| Όνομα | Μίνι κουτί σύνδεσης οπτικών ινών επιτοίχιας στήριξης 1 σε 1 έξω |
| Α/Μ | Wall1-1-02 |
| Υλικό | Μηχανικά πλαστικά υψηλής αντοχής |
| Χωρητικότητα | Ελάχιστο: 4 πυρήνες, Μέγιστο: 96 πυρήνες |
| Μέγεθος | 280*200*90mm |
| Βάρος | Περίπου 1.5kg |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C~+65°C |
| Ατμοσφαιρική πίεση | 70~106KPa |
| Αντίσταση μόνωσης | > 2*104MΩ |
| Αντοχή σε συμπίεση | 15KV/1min Χωρίς διάσπαση Χωρίς τόξο |
Αν θέλετε να εμφανίσετε το δικό σας λογότυπο επωνυμίας στα προϊόντα, όπως καλώδιο, τσάντα συσκευασίας, ετικέτα ή οπουδήποτε αλλού. Δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα. Η υπηρεσία OEM και ODM είναι πάντα έτοιμη να το κάνει.
Σύμφωνα με την τυπική συσκευασία εξαγωγής.
Χαρτοκιβώτιο, ξύλινο κουτί, ξύλινη παλέτα.
- Διεθνείς εκπρόσωποι όπως UPS, TNT, DHL, κ.λπ.
- Διεθνής αέρας: CA, AA, EA, κ.λπ.
- Θαλασσίως

