Όλα τα Προϊόντα
-
Οπτικών Ινών Splitter
-
Οπτικών Ινών Patch Cord
-
Γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών
-
Σκοινί μπαλωμάτων MPO MTP
-
Καλωδίου οπτικών ινών
-
Οπτικών Ινών Λήξη Splice
-
Οπτικών Ινών ασφαλείας Terminal
-
Πολυδιαυλωτής τμήματος μήκους κύματος
-
Οπτικών Ινών Εξασθένηση
-
οπτικής ίνας υποδοχές
-
Οπτικών Ινών Adapter
-
γυαλίζοντας εξοπλισμός οπτικών ινών
-
Εργαλεία οπτικών ινών
-
GPON ONU
-
πομποδέκτης οπτικών ινών SFP
-
Ο κ. Henry ThaiΗ Kocent Optec Limited είναι μακροπρόθεσμος συνεργάτης μας. Σε περισσότερα από 10 χρόνια συνεργασίας, μαζί κερδίζουμε πολλά έργα.Τα προϊόντα τους καλύπτουν όλη τη χώρα μου τώρα.. -
Ο κ. PabloΉμουν έκπληκτος όταν έκανα την πρώτη γραμμή με Kocent Optec Limited το 2014. Ένα εμπορευματοκιβώτιο 40GP του καλωδίου GYXTW και ένα εμπορευματοκιβώτιο 20GP για το γρήγορο συνδετήρα, το σκοινί μπαλωμάτων και τον προσαρμοστή. Τελείωσαν αυτήν την διαταγή σε 2 εβδομάδες μόνο. Τώρα αγοράζουμε επίσης πολλούς τύπος παραθύρου FDB και παραθύρου περάτωσης συναρμογών από τους. Ελπίδα θα είμαστε ισχυρότεροι και ισχυρότεροι στον τομέα τηλεπικοινωνιών. -
Ο κ. Thang NguyenΗ Kocent Optec Limited είναι ένας από τους μακροχρόνιους συνεργάτες της εταιρείας μας.Το περιβλήμα και τα αξεσουάρ οπτικής ινής είναι πολύ ωραία.Με την υποστήριξή τους, κερδίζουμε πολλά τηλεπικοινωνιακά έργα.
Μηχάνημα Αυτόματης Κοπής Οπτικών Καλωδίων Υψηλής Ακρίβειας για Οπτικά Καλώδια
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | KCO, Kocent Optec Limited |
| Πιστοποίηση | ISO9001 |
| Αριθμό μοντέλου | KCO-κόπτης-01 |
| Ποσότητα παραγγελίας min | διαπραγμάτευση |
| Τιμή | negotiable |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | ξύλινο κιβώτιο, ξύλινη παλέτα |
| Χρόνος παράδοσης | 5~8 ημέρες μετά από πάρτε την πληρωμή |
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union, L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς | 10.000 καθορισμένος μήνας |
Λεπτομέρειες
| P/N | KCO-κόφτης-01 | Διάμετρος κοπής | 0,9~4,0 mm |
|---|---|---|---|
| Μήκος κοπής | Μέγιστο 200 μέτρα | Τύπος καλωδίου | Καλώδιο εσωτερικού χώρου simplex, duplex, multifiber |
| Φέρουν βάρος | 40 κιλά ρολό καλωδίου | Διάσταση | 700x400x750mm |
| Επισημαίνω | Τέμνουσα μηχανή οπτικών ινών,Γυαλίζοντας μηχανή οπτικών ινών |
||
Περιγραφή προϊόντων
Αυτόματος Μηχανισμός Κοπής Οπτικών Καλωδίων
Αυτόματος μηχανισμός κοπής οπτικών καλωδίων υψηλής ακρίβειας, σχεδιασμένος για την επεξεργασία εσωτερικών οπτικών καλωδίων. Ιδανικός για γραμμές παραγωγής καλωδίων patch οπτικών ινών και pigtails.
Επισκόπηση Προϊόντος
Το KCO-cutter-01 είναι ένας πλήρως αυτόματος μηχανισμός κοπής οπτικών καλωδίων, ειδικά σχεδιασμένος για την επεξεργασία εσωτερικών οπτικών καλωδίων. Χρησιμοποιείται ευρέως σε γραμμές παραγωγής καλωδίων patch οπτικών ινών και pigtails. Προσφέρουμε επίσης πλήρως αυτόματους μηχανισμούς κοπής καλωδίων FTTH - επικοινωνήστε μαζί μας με τις συγκεκριμένες απαιτήσεις σας για περισσότερες πληροφορίες.
Βασικά Χαρακτηριστικά
- Επαγγελματικός εξοπλισμός με λειτουργίες μέτρησης μήκους, κοπής και περιτύλιξης
- Κόβει διαφορετικές εσωτερικές οπτικές ίνες σε απαιτούμενα μήκη και τυλίγει το καλώδιο σε κυκλική μορφή
- Ενσωματώνει πλεονεκτήματα από εγχώριους και διεθνείς μηχανισμούς κοπής με λειτουργία αυτόματης ανάδρασης
- Βελτιωμένη ακρίβεια μέτρησης για ανώτερη απόδοση
- Αυτόματες λειτουργίες περιτύλιξης και κοπής για την προστασία της ακεραιότητας της οπτικής ίνας
- Φιλική προς το χρήστη οθόνη αφής με υποστήριξη πολλαπλών γλωσσών (Κινέζικα/Αγγλικά/Κορεάτικα)
- Εύκολη λειτουργία, υψηλή ακρίβεια, υψηλή ταχύτητα και χαμηλού θορύβου λειτουργία
Πεδίο Εφαρμογής
- Υποστηριζόμενα καλώδια οπτικών ινών: τυπικά φ0.9—φ4.0 μονής ή διπλής πυρήνα
- Μήκος κοπής: 0,3-200 μέτρα ανά κοπή
- Ακρίβεια κοπής: 5‰ ανά 100 μέτρα
- Μέγιστο μήκος κοπής: 200 μέτρα
- Διάμετρος δίσκου περιτύλιξης καλωδίου: 360mm
- Τελική διάμετρος καλωδίων οπτικών ινών: 80mm-140mm
- Μέγιστο βάρος καλωδίου στον μηχανισμό: 42Kg
Τεχνικές Παράμετροι
- Εφαρμόσιμα καλώδια: φ0.9mm—φ4.0mm μονής/διπλής πυρήνας ή καλώδια πολλαπλών πυρήνων με εξωτερικές διαμέτρους μικρότερες από 4mm
- Μήκος κοπής: 1-200 μέτρα
- Μέγιστο μήκος περιτύλιξης: άνω των 200μ για καλώδιο μονής πυρήνας φ3.0mm
- Προδιαγραφές άξονα καλωδίου: μέγιστη διάμετρος φ600mm, μέγιστο βάρος 30kg
- Ακρίβεια κοπής: 100Mx5‰
- Ταχύτητα κοπής: 0,3~1,2m/s
- Ανάκτηση καλωδίου: όχι περισσότερο από 1cm/m
- Εύρος δίσκου περισυλλογής καλωδίου: φ80mm—φ180mm
- Ομοιόμορφη περιτύλιξη σε δίσκους, χωρίς μπέρδεμα για καλώδια διπλής πυρήνας
Τεχνικές Προδιαγραφές
| Διαστάσεις | |
| Κύρια μονάδα (Μ×Π×Υ) | 590×390×240mm |
| Ντουλάπι μηχανής (Μ×Π×Υ) | 900×400×650mm |
| Μηχανή εκτύλιξης καλωδίου (Μ×Π×Υ) | 700×400×750mm |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0℃~40℃ |
| Σχετική υγρασία | 15% ~ 85% |
| Τροφοδοσία ρεύματος | 220~230VAC 50Hz/60 Hz |
| Παροχή αέρα | 4~6kg |
| Κατανάλωση ενέργειας | Μηχανή κοπής καλωδίου: 80w Μηχανή εκτύλιξης καλωδίου: 370w |
Συνθήκες αποθήκευσης
- Θερμοκρασία περιβάλλοντος: -10℃~50℃
- Σχετική υγρασία: 15%~85%
- Δόνηση: 1.0g, 5~100Hz, 45min
- Ανεκτή κρούση: πτώση 5cm από ελεύθερη πτώση
Εικόνες Προϊόντος
Μηχανή Κοπής Εσωτερικού Καλωδίου
Συσκευασία
Υπηρεσίες OEM/ODM
Προσφέρουμε ολοκληρωμένες υπηρεσίες OEM και ODM. Διαθέσιμες επιλογές προσαρμοσμένης επωνυμίας για καλώδια προϊόντων, συσκευασία και βάσεις rack. Επικοινωνήστε μαζί μας για να συζητήσουμε τις συγκεκριμένες απαιτήσεις σας.
Επιλογές Αποστολής
- Διεθνής express: TNT, DHL, UPS, ειδική γραμμή express
- Αεροπορικές μεταφορές: CA, ZH, CZ, AA, AC, BA, κ.λπ.
- Θαλάσσιες μεταφορές
Συνιστώμενα προϊόντα

