-
Οπτικών Ινών Splitter
-
Οπτικών Ινών Patch Cord
-
Γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών
-
Σκοινί μπαλωμάτων MPO MTP
-
Καλωδίου οπτικών ινών
-
Οπτικών Ινών Λήξη Splice
-
Οπτικών Ινών ασφαλείας Terminal
-
Πολυδιαυλωτής τμήματος μήκους κύματος
-
Οπτικών Ινών Εξασθένηση
-
οπτικής ίνας υποδοχές
-
Οπτικών Ινών Adapter
-
γυαλίζοντας εξοπλισμός οπτικών ινών
-
Εργαλεία οπτικών ινών
-
GPON ONU
-
πομποδέκτης οπτικών ινών SFP
-
Ο κ. Henry ThaiΗ Kocent Optec Limited είναι μακροπρόθεσμος συνεργάτης μας. Σε περισσότερα από 10 χρόνια συνεργασίας, μαζί κερδίζουμε πολλά έργα.Τα προϊόντα τους καλύπτουν όλη τη χώρα μου τώρα.. -
Ο κ. PabloΉμουν έκπληκτος όταν έκανα την πρώτη γραμμή με Kocent Optec Limited το 2014. Ένα εμπορευματοκιβώτιο 40GP του καλωδίου GYXTW και ένα εμπορευματοκιβώτιο 20GP για το γρήγορο συνδετήρα, το σκοινί μπαλωμάτων και τον προσαρμοστή. Τελείωσαν αυτήν την διαταγή σε 2 εβδομάδες μόνο. Τώρα αγοράζουμε επίσης πολλούς τύπος παραθύρου FDB και παραθύρου περάτωσης συναρμογών από τους. Ελπίδα θα είμαστε ισχυρότεροι και ισχυρότεροι στον τομέα τηλεπικοινωνιών. -
Ο κ. Thang NguyenΗ Kocent Optec Limited είναι ένας από τους μακροχρόνιους συνεργάτες της εταιρείας μας.Το περιβλήμα και τα αξεσουάρ οπτικής ινής είναι πολύ ωραία.Με την υποστήριξή τους, κερδίζουμε πολλά τηλεπικοινωνιακά έργα.
Singlemode ανθεκτικός PC συνδετήρων FTTH FC συνελεύσεων ινών οπτικός FC UPC γρήγορος
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | KCO |
| Πιστοποίηση | ISO9001, RoHS |
| Αριθμό μοντέλου | Kco-γρήγορος-fcu-3,0 |
| Ποσότητα παραγγελίας min | διαπραγμάτευση |
| Τιμή | negotiable |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | πλαστική ενότητα, τσάντα PE, κιβώτιο χαρτοκιβωτίων, ξύλινη παλέτα |
| Χρόνος παράδοσης | 2~5 ημέρες μετά από πάρτε την πληρωμή |
| Όροι πληρωμής | Western Union, T/T, L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς | 100.000 τεμάχια / μήνα |
| Τύπος σύνδεσης | FC/APC, FCAPC | Διαθέσιμο καλώδιο | Καλώδιο 2x3,0 ftth, καλώδιο 0,9mm, 3,0mm |
|---|---|---|---|
| Χρώμα | Μαύρος | Μήκος κύματος | 1260 ~ 1650nm |
| Εφαρμογή | FTTH, CATV | Λειτουργία ινών | single mode, SM 9/125 |
| Επισημαίνω | ftth γρήγορα συνδετήρας,τομέας - εγκαταστήσιμος συνδετήρας οπτικών ινών |
||
Σύνδεσμος Οπτικής Ινας FC Μονού Τρόπου FTTA FTTB FTTO για Καλώδιο Πτώσης FTTH
Περιγραφές
Ο Σύνδεσμος Γρήγορης Συναρμολόγησης (γνωστός και ως "Σύνδεσμος Χωρίς Γυάλισμα", "Προ-γυαλισμένος Σύνδεσμος", "Μηχανικός Σύνδεσμος Οπτικής Ινας Ενσωματωμένος στο Πεδίο" ή "Γρήγορος Σύνδεσμος") είναι μια εύκολη στην εγκατάσταση συσκευή.
Δεν απαιτούνται εργαλεία ή εξαρτήματα. Είναι καθολικός για καλώδιο 250um /900um / 2.0mm / 3.0mm / Επίπεδο.
Ο Γρήγορος Σύνδεσμος Οπτικής Ινας έχει σχεδιαστεί για να απλοποιεί τη σύνδεση χωρίς μηχανή σύντηξης.
Αυτός ο σύνδεσμος είναι γρήγορης συναρμολόγησης που απαιτεί μόνο κανονικά εργαλεία προετοιμασίας ίνας: εργαλείο απογύμνωσης καλωδίου και κόφτη ίνας.
Ο σύνδεσμος υιοθετεί Τεχνολογία Προ-ενσωμάτωσης Ίνας με ανώτερη κεραμική φερρούλα και αυλάκι V από κράμα αλουμινίου. Επίσης, διαθέτει διαφανές κάλυμμα πλευρικής όψης που επιτρέπει οπτική επιθεώρηση.
Εφαρμόζεται για σύνδεση με εσωτερικό καλώδιο ενσωματωμένο στο πεδίο, pigtail, καλώδιο patch και μετασχηματισμό καλωδίου patch σε αίθουσα δεδομένων και χρησιμοποιείται απευθείας σε συγκεκριμένο ONU.
- Όλοι οι οπτικοί και μηχανικοί δείκτες πληρούν το πρότυπο καλωδίου patch, για να επιτευχθεί η κατασκευή καλωδίου patch μέσω μηχανικής ψυχρής σύνδεσης, αλλάζει την παραδοσιακή άποψη της σύντηξης, προσφέρει ισχυρή υποστήριξη για FTTx.
Γρήγορη λεπτομέρεια
- Όνομα:
- Μονού Τρόπου FC/APC Γρήγορος Σύνδεσμος Οπτικής Ινας
- Αρ. Καταλόγου:
- KCO-FAST-FCA-3.0
- Σύνδεσμος:
- FC
- Άκρο φερρούλας:
- APC
- Μέγεθος φερρούλας:
- 2.5mm
- Δομή:
- Προ-γυαλισμένο, Μη-γυαλισμένο
- Ίνα:
- G652D G657A G657B3
- Διάμετρος καλωδίου:
- 2.0/3.0mm εσωτερικό καλώδιο οπτικής ίνας, εσωτερικό/εξωτερικό καλώδιο πτώσης FTTH
Προδιαγραφή
| ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟ | Τεχνικές Παράμετροι |
|---|---|
| Εφαρμόσιμο για | Καλώδιο πτώσης / Εσωτερικό καλώδιο Ίνα σφιχτής επένδυσης 0.9mm, Καλώδιο πτώσης 2.0mm, 3.0mm |
| Διάμετρος οπτικής ίνας | SM(9/125), MM(50/125, 62.5/125) 125μm ( 657A & 657B ) |
| Διάμετρος σφιχτής επένδυσης | 250μm |
| Λειτουργία ίνας | Μονού τρόπου |
| Χρόνος λειτουργίας | Περίπου 100 δευτ. (χωρίς κόψιμο ίνας) |
| Απώλεια εισαγωγής | ≤ 0.3dB(1310nm & 1550nm) |
| Απώλεια επιστροφής | > 50db(PC), > 55db(UPC), > 65db(APC) |
| Δύναμη στερέωσης γυμνής ίνας | >5 N |
| Δύναμη στερέωσης στήριξης γυμνής ίνας | >10 N |
| Αντοχή σε εφελκυσμό | >50 N |
| Θερμοκρασία χρήσης | -40~+75°C |
| Δύναμη εφελκυσμού σε γραμμή (20 N) | IL ≤ 0.5dB RL ≤ 5dB |
| Μηχανική αντοχή (500 φορές) | IL ≤ 0.5dB RL ≤ 5dB |
Εφαρμογή
- FTTx (FTTA, FTTB, FTTH, FTTO, ...)
- CATV
- Metro
- Εξοπλισμός δοκιμών
- Εγκατάσταση χώρου
- Τερματισμός ενεργών συσκευών
- Δίκτυα επεξεργασίας δεδομένων
- Δίκτυα τηλεπικοινωνιών
- Τοπικά Δίκτυα (LANs)
- Δίκτυα Ευρείας Περιοχής (WANs)
- Εργασίες πεδίου στρατού.
Χαρακτηριστικά
- Δεν απαιτείται ειδικό εργαλείο συναρμολόγησης.
- Γρήγορη και εύκολη συναρμολόγηση.
- Επαναχρησιμοποιήσιμο και επαναλαμβανόμενες φορές λειτουργίας έως 300.
- Ενσωματωμένη προστασία του περιβλήματος για την αποφυγή πρόσκρουσης του συνδέσμου.
- Μπορεί να εγκατασταθεί σε δύο λεπτά.
- Εξοικονόμηση ενέργειας, καθώς δεν χρειάζεται θερμή τήξη.
- Χωρίς διαδικασία κόλλησης και γυαλίσματος.
Εικόνα προϊόντων
![]()
![]()
![]()
![]()
Προδιαγραφές
| Εφαρμόσιμο για | Καλώδιο πτώσης. Εσωτερικό καλώδιο (0.9/2.0/3.0mm) |
| Διάμετρος οπτικής ίνας | 125μm |
| Διάμετρος σφιχτής επένδυσης | 250μm |
| Λειτουργία ίνας | Μονού τρόπου |
| Χρόνος λειτουργίας | Περίπου 100 δευτ. (χωρίς κόψιμο ίνας) |
| Απώλεια εισαγωγής | ≤ 0.3dB |
| Απώλεια επιστροφής | ≥50dB |
| Δύναμη στερέωσης γυμνής ίνας | >5N |
| Δύναμη στερέωσης στήριξης γυμνής ίνας | >10N |
| Αντοχή σε εφελκυσμό | >50N |
| Θερμοκρασία χρήσης | -40°C~+75°C |
| Δύναμη εφελκυσμού σε γραμμή (20N) | IL ≤ 0.5dB RL ≤ 5dB |
| Μηχανική αντοχή (500 φορές) | IL ≤ 0.5dB RL ≤ 5dB |
| Δοκιμή πτώσης (ύψος πτώσης 4μ, μία φορά ανά κατεύθυνση, συνολικά 3 φορές) | IL ≤ 0.5dB RL ≤ 5dB |
Χρόνος παράδοσης
- Χρόνος προετοιμασίας υλικού: 3 ημέρες (ή απόθεμα)
- Χρόνος παραγωγής & συναρμολόγησης 7 ημέρες
- Χρόνος δοκιμών & συσκευασίας: 2 ημέρες
- Συνολικός χρόνος παράδοσης: 12 ημέρες σε 50.000τμχ για ασφαλή χρόνο παράδοσης.
- Η ταχύτερη παράδοση μπορεί να είναι διαπραγματεύσιμη.
Φωτογραφία εργοστασίου
![]()
Σχετικά προϊόντα
![]()
Υπηρεσία OEM/ODM
- Εκτύπωση λογότυπου στην ετικέτα: δωρεάν.
- Εκτύπωση λογότυπου στο κουτί συσκευασίας: επικοινωνήστε με την ομάδα πωλήσεών μας για περισσότερες πληροφορίες.
- Χάραξη λογότυπου στα προϊόντα: επικοινωνήστε με την ομάδα πωλήσεών μας για περισσότερες πληροφορίες.
- Υπηρεσία OEM: ναι.
- Υπηρεσία ODM: ναι.
Συσκευασία
- Σύμφωνα με την Τυπική Εξαγωγική Συσκευασία.
- Κουτί από χαρτόνι, ξύλινο κουτί, ξύλινη/πλαστική παλέτα.
Αποστολή
- Διεθνείς εκπρόσωποι όπως UPS, TNT, DHL, κ.λπ.
- Διεθνής αέρας: CA, AA, EA, κ.λπ.
- Θαλασσίως
- Τυπικό λιμάνι εξαγωγής: Shenzhen, Hongkong, Ningbo
- Τυπικό αεροδρόμιο εξαγωγής: Shenzhen, Guangzhou, Hongkong, Beijing, Shanghai, Hangzhou.

