-
Οπτικών Ινών Splitter
-
Οπτικών Ινών Patch Cord
-
Γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών
-
Σκοινί μπαλωμάτων MPO MTP
-
Καλωδίου οπτικών ινών
-
Οπτικών Ινών Λήξη Splice
-
Οπτικών Ινών ασφαλείας Terminal
-
Πολυδιαυλωτής τμήματος μήκους κύματος
-
Οπτικών Ινών Εξασθένηση
-
οπτικής ίνας υποδοχές
-
Οπτικών Ινών Adapter
-
γυαλίζοντας εξοπλισμός οπτικών ινών
-
Εργαλεία οπτικών ινών
-
GPON ONU
-
πομποδέκτης οπτικών ινών SFP
-
Ο κ. Henry ThaiΗ Kocent Optec Limited είναι μακροπρόθεσμος συνεργάτης μας. Σε περισσότερα από 10 χρόνια συνεργασίας, μαζί κερδίζουμε πολλά έργα.Τα προϊόντα τους καλύπτουν όλη τη χώρα μου τώρα.. -
Ο κ. PabloΉμουν έκπληκτος όταν έκανα την πρώτη γραμμή με Kocent Optec Limited το 2014. Ένα εμπορευματοκιβώτιο 40GP του καλωδίου GYXTW και ένα εμπορευματοκιβώτιο 20GP για το γρήγορο συνδετήρα, το σκοινί μπαλωμάτων και τον προσαρμοστή. Τελείωσαν αυτήν την διαταγή σε 2 εβδομάδες μόνο. Τώρα αγοράζουμε επίσης πολλούς τύπος παραθύρου FDB και παραθύρου περάτωσης συναρμογών από τους. Ελπίδα θα είμαστε ισχυρότεροι και ισχυρότεροι στον τομέα τηλεπικοινωνιών. -
Ο κ. Thang NguyenΗ Kocent Optec Limited είναι ένας από τους μακροχρόνιους συνεργάτες της εταιρείας μας.Το περιβλήμα και τα αξεσουάρ οπτικής ινής είναι πολύ ωραία.Με την υποστήριξή τους, κερδίζουμε πολλά τηλεπικοινωνιακά έργα.
SM Monomode APC FTTH συνδετήρων FC UPC οπτικών ινών γρήγορη γρήγορη έγκριση RoHS τομέων
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | KCO |
| Πιστοποίηση | ISO9001, RoHS |
| Αριθμό μοντέλου | Kco-γρήγορος-fca-3,0 |
| Ποσότητα παραγγελίας min | διαπραγμάτευση |
| Τιμή | negotiable |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | πλαστική ενότητα, τσάντα PE, κιβώτιο χαρτοκιβωτίων, ξύλινη παλέτα |
| Χρόνος παράδοσης | 2~5 ημέρες μετά από πάρτε την πληρωμή |
| Όροι πληρωμής | Western Union, T/T, L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς | 100.000 τεμάχια / μήνα |
| Τύπος σύνδεσης | FC/APC, FCAPC | Διαθέσιμο καλώδιο | Καλώδιο 2x3,0 ftth, καλώδιο 0,9mm, 3,0mm |
|---|---|---|---|
| Χρώμα | Μαύρος | Μήκος κύματος | 1260 ~ 1650nm |
| Εφαρμογή | FTTH, CATV | Λειτουργία ινών | single mode, SM 9/125 |
| Επισημαίνω | ftth γρήγορα συνδετήρας,τομέας - εγκαταστήσιμος συνδετήρας οπτικών ινών |
||
Ο Σύνδεσμος Γρήγορης Συναρμολόγησης (επίσης γνωστός ως "Σύνδεσμος Χωρίς Γυάλισμα", "Προ-γυαλισμένος Σύνδεσμος" ή "Γρήγορος Σύνδεσμος") είναι μια εύκολη στην εγκατάσταση συσκευή.
Δεν απαιτούνται εργαλεία ή οδηγός. Είναι καθολικός για καλώδιο 250um /900um / 2.0mm / 3.0mm / Επίπεδο.
Σχεδιάστηκε για γρήγορη τερματισμό με προ-γυαλισμένο σύνδεσμο.
Χρησιμοποιώντας τεχνολογία αύλακας V, δεν απαιτεί εποξική κόλλα. Με διαφανές σώμα, το αποτέλεσμα της σύνδεσης μπορεί να φανεί αμέσως από τον Ελεγκτή Οπτικής Ίνας.
Αυτή είναι μια ιδανική λύση, είτε για εξωτερικούς χώρους είτε εντός κτιρίου.
Υιοθετεί την τελευταία τεχνολογία σχηματισμού οπτικής ίνας.
Όλοι οι οπτικοί και μηχανικοί δείκτες πληρούν το πρότυπο καλωδίου patch, για να επιτευχθεί η κατασκευή καλωδίου patch μέσω μηχανικής ψυχρής σύνδεσης, αλλάζει την παραδοσιακή άποψη της σύνδεσης, προσφέρει ισχυρή υποστήριξη για FTTx.
- FTTx (FTTA, FTTB, FTTH, FTTO, ...)
- CATV
- Metro
- Εξοπλισμός δοκιμών
- Εγκατάσταση χώρου
- Τερματισμός ενεργών συσκευών
- Δίκτυα επεξεργασίας δεδομένων
- Δίκτυα τηλεπικοινωνιών
- Τοπικά Δίκτυα (LANs)
- Δίκτυα Ευρείας Περιοχής (WANs)
- Εργασίες πεδίου στρατού.
- Δεν απαιτείται ειδικό εργαλείο συναρμολόγησης.
- Γρήγορη και εύκολη συναρμολόγηση.
- Επαναχρησιμοποιήσιμος και οι επαναλαμβανόμενοι χρόνοι λειτουργίας είναι έως και 300.
- Ολοκληρωμένη προστασία του περιβλήματος για την αποφυγή πρόσκρουσης του συνδέσμου.
- Μπορεί να εγκατασταθεί σε δύο λεπτά.
- Εξοικονόμηση ενέργειας, καθώς δεν χρειάζεται θερμή σύντηξη.
- Χωρίς διαδικασία κόλλησης και γυαλίσματος.
Ο γρήγορος σύνδεσμος οπτικής ίνας ονομάζεται επίσης σύνδεσμος οπτικής ίνας γρήγορης συναρμολόγησης, σύνδεσμος οπτικής ίνας πεδίου, γρήγορος σύνδεσμος οπτικής ίνας, σύνδεσμος οπτικής ίνας γρήγορης συναρμολόγησης, σύνδεσμος οπτικής ίνας γρήγορης συναρμολόγησης, γρήγορος σύνδεσμος οπτικής ίνας.
Διατίθενται σε SC/UPC, SC/APC, LC/UPC, LC/APC, FC/UPC, FC/APC, ST/UPC. Χρήση για εσωτερικό καλώδιο οπτικής ίνας 0.9mm, 2.0mm, 3.0mm και καλώδιο FTTH οπτικής ίνας 2x3.0mm.
Όλοι οι γρήγοροι σύνδεσμοι οπτικής ίνας μας συμμορφώνονται με το RoHS και ελέγχονται 100% για απώλεια εισαγωγής πριν από την αποστολή.
![]()
![]()
![]()
| Εφαρμόσιμο για | Καλώδιο πτώσης. Εσωτερικό καλώδιο (0.9/2.0/3.0mm) |
| Διάμετρος οπτικής ίνας | 125μm |
| Διάμετρος στενής επένδυσης | 250μm |
| Λειτουργία ίνας | Μονή λειτουργία |
| Χρόνος λειτουργίας | Περίπου 100 δευτερόλεπτα (χωρίς κοπή ίνας) |
| Απώλεια εισαγωγής | ≤ 0.3dB |
| Απώλεια επιστροφής | ≥50dB |
| Δύναμη στερέωσης γυμνής ίνας | >5N |
| Δύναμη στερέωσης συγκράτησης γυμνής ίνας | >10N |
| Αντοχή σε εφελκυσμό | >50N |
| Θερμοκρασία χρήσης | -40°C~+75°C |
| Δύναμη εφελκυσμού σε γραμμή (20N) | IL ≤ 0.5dB RL ≤ 5dB |
| Μηχανική αντοχή (500 φορές) | IL ≤ 0.5dB RL ≤ 5dB |
| Δοκιμή πτώσης (ύψος πτώσης 4μ, μία φορά ανά κατεύθυνση, συνολικά 3 φορές) | IL ≤ 0.5dB RL ≤ 5dB |
Χρόνος προετοιμασίας υλικού: 3 ημέρες (ή απόθεμα)
Χρόνος παραγωγής & συναρμολόγησης 7 ημέρες
Χρόνος δοκιμής & συσκευασίας: 2 ημέρες
Συνολικός χρόνος παράδοσης: 12 ημέρες σε 50.000 τεμάχια για ασφαλή χρόνο παράδοσης.
Η ταχύτερη παράδοση μπορεί να είναι διαπραγματεύσιμη.
![]()
![]()
- Εκτύπωση λογότυπου στην ετικέτα: δωρεάν.
- Εκτύπωση λογότυπου στο κουτί συσκευασίας: επικοινωνήστε με την ομάδα πωλήσεών μας για περισσότερες πληροφορίες.
- Χάραξη λογότυπου στα προϊόντα: επικοινωνήστε με την ομάδα πωλήσεών μας για περισσότερες πληροφορίες.
- Υπηρεσία OEM: ναι.
- Υπηρεσία ODM: ναι.
- Σύμφωνα με την τυπική συσκευασία εξαγωγής.
- Κουτί από χαρτόνι, ξύλινο κουτί, ξύλινη/πλαστική παλέτα.
- Διεθνείς εκφράσεις όπως UPS, TNT, DHL, κ.λπ.
- Διεθνής αέρας: CA, AA, EA, κ.λπ.
- Θαλασσίως
- Τυπικό λιμάνι εξαγωγής: Shenzhen, Hongkong, Ningbo
- Τυπικό αεροδρόμιο εξαγωγής: Shenzhen, Guangzhou, Hongkong, Beijing, Shanghai, Hangzhou.

