-
Οπτικών Ινών Splitter
-
Οπτικών Ινών Patch Cord
-
Γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών
-
Σκοινί μπαλωμάτων MPO MTP
-
Καλωδίου οπτικών ινών
-
Οπτικών Ινών Λήξη Splice
-
Οπτικών Ινών ασφαλείας Terminal
-
Πολυδιαυλωτής τμήματος μήκους κύματος
-
Οπτικών Ινών Εξασθένηση
-
οπτικής ίνας υποδοχές
-
Οπτικών Ινών Adapter
-
γυαλίζοντας εξοπλισμός οπτικών ινών
-
Εργαλεία οπτικών ινών
-
GPON ONU
-
πομποδέκτης οπτικών ινών SFP
-
Ο κ. Henry ThaiΗ Kocent Optec Limited είναι μακροπρόθεσμος συνεργάτης μας. Σε περισσότερα από 10 χρόνια συνεργασίας, μαζί κερδίζουμε πολλά έργα.Τα προϊόντα τους καλύπτουν όλη τη χώρα μου τώρα.. -
Ο κ. PabloΉμουν έκπληκτος όταν έκανα την πρώτη γραμμή με Kocent Optec Limited το 2014. Ένα εμπορευματοκιβώτιο 40GP του καλωδίου GYXTW και ένα εμπορευματοκιβώτιο 20GP για το γρήγορο συνδετήρα, το σκοινί μπαλωμάτων και τον προσαρμοστή. Τελείωσαν αυτήν την διαταγή σε 2 εβδομάδες μόνο. Τώρα αγοράζουμε επίσης πολλούς τύπος παραθύρου FDB και παραθύρου περάτωσης συναρμογών από τους. Ελπίδα θα είμαστε ισχυρότεροι και ισχυρότεροι στον τομέα τηλεπικοινωνιών. -
Ο κ. Thang NguyenΗ Kocent Optec Limited είναι ένας από τους μακροχρόνιους συνεργάτες της εταιρείας μας.Το περιβλήμα και τα αξεσουάρ οπτικής ινής είναι πολύ ωραία.Με την υποστήριξή τους, κερδίζουμε πολλά τηλεπικοινωνιακά έργα.
APC RoHS FC γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών, γρήγορος συνδετήρας SM G765D G657A G657B συνελεύσεων
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | KCO |
| Πιστοποίηση | ISO9001, RoHS |
| Αριθμό μοντέλου | Kco-γρήγορος-fca-3,0 |
| Ποσότητα παραγγελίας min | διαπραγμάτευση |
| Τιμή | negotiable |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | πλαστική ενότητα, τσάντα PE, κιβώτιο χαρτοκιβωτίων, ξύλινη παλέτα |
| Χρόνος παράδοσης | 2~5 ημέρες μετά από πάρτε την πληρωμή |
| Όροι πληρωμής | Western Union, T/T, L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς | 100.000 τεμάχια / μήνα |
| Τύπος σύνδεσης | FC/APC, FCAPC | Διαθέσιμο καλώδιο | Καλώδιο 2x3,0 ftth, καλώδιο 0,9mm, 3,0mm |
|---|---|---|---|
| Χρώμα | Μαύρος | Μήκος κύματος | 1260 ~ 1650nm |
| Εφαρμογή | FTTH, CATV | Λειτουργία ινών | single mode, SM 9/125 |
| Επισημαίνω | ftth γρήγορα συνδετήρας,τομέας - εγκαταστήσιμος συνδετήρας οπτικών ινών |
||
- Αρ. Κωδ.: KCO-FAST-FCA-3.0
- Όνομα: FC/APC FTTH Γρήγορος Συνδετήρας Οπτικής Ίνας
- Άκρο φερρούλης: APC
- Μέγεθος φερρούλης: 2.5mm
- Δομή: Προ-γυαλισμένο, Μη-γυαλισμένο
- Συνδετήρας: FC
- Ίνα: G652D G657A
- Διάμετρος καλωδίου: 3.0mm εσωτερικό καλώδιο οπτικής ίνας, καλώδιο FTTH
Ο γρήγορος συνδετήρας συναρμολόγησης χρησιμοποιείται για συνδετήρες οπτικής ίνας που εγκαθίστανται στο πεδίο, ο σχεδιασμός βιδώματος χρησιμοποιείται ευρέως στο δίκτυο πρόσβασης οπτικής ίνας FTTH, περιλαμβάνει μονής λειτουργίας και πολλαπλής λειτουργίας και είναι κατάλληλος για καλώδιο πτώσης 2*3.0mm και επίσης μπορεί να είναι κατάλληλος με εσωτερικό καλώδιο οπτικής ίνας 0.9mm, 2.0mm, 3.0mm.
Γρήγοροι συνδετήρες οπτικής ίνας, επίσης ονομάζονται γρήγοροι συνδετήρες οπτικής ίνας, γρήγοροι συνδετήρες συναρμολόγησης οπτικής ίνας, συνδετήρες συναρμολόγησης οπτικής ίνας στο πεδίο, γρήγοροι συνδετήρες συναρμολόγησης οπτικής ίνας.
Ο γρήγορος συνδετήρας οπτικής ίνας σχεδιασμένος για FTTH είναι μια νέα γενιά συνδετήρων ίνας που χρησιμοποιείται στη συναρμολόγηση. Μπορεί να παρέχει ανοιχτή ροή και προκατασκευασμένο τύπο προϊόντων, των οποίων οι οπτικές και μηχανικές προδιαγραφές πληρούν το πρότυπο συνδετήρα οπτικής ίνας. Είναι σχεδιασμένος για υψηλή ποιότητα και υψηλή απόδοση για την εγκατάσταση.
Η δομή της θέσης συμπίεσης είναι μοναδικός σχεδιασμός και δεν χρειάζεται κόλλημα, γυάλισμα ούτε αναλώσιμα.
Υιοθετημένη δομή προεγκατεστημένης ίνας, και βολική για εγκατάσταση στο πεδίο.
Ο γρήγορος συνδετήρας τερματίζει το άκρο μιας οπτικής ίνας και επιτρέπει ταχύτερη σύνδεση και αποσύνδεση από την συγκόλληση.
Οι συνδετήρες συνδέουν μηχανικά και ευθυγραμμίζουν τους πυρήνες των ινών ώστε να περνάει το φως.
Καλύτεροι συνδετήρες χάνουν πολύ λίγο φως λόγω ανάκλασης ή ευθυγράμμισης των ινών.
Ο γρήγορος συνδετήρας οπτικής ίνας ονομάζεται επίσης γρήγορος συνδετήρας οπτικής ίνας, συνδετήρας συναρμολόγησης οπτικής ίνας στο πεδίο, γρήγορος συνδετήρας οπτικής ίνας, γρήγορος συνδετήρας οπτικής ίνας, γρήγορος συνδετήρας ίνας, γρήγορος συνδετήρας οπτικής.
Διατίθενται σε SC/UPC, SC/APC, LC/UPC, LC/APC, FC/UPC, FC/APC, ST/UPC. Χρήση για εσωτερικό καλώδιο οπτικής ίνας 0.9mm, 2.0mm, 3.0mm και καλώδιο FTTH οπτικής ίνας 2x3.0mm.
Όλοι οι γρήγοροι συνδετήρες οπτικής ίνας μας πληρούν τις απαιτήσεις RoHS και ελέγχονται 100% για απώλεια εισαγωγής πριν από την αποστολή.
- Δεν απαιτείται ειδικό εργαλείο συναρμολόγησης
- Γρήγορη και εύκολη συναρμολόγηση
- Επαναχρησιμοποιήσιμος και οι επαναλαμβανόμενοι χρόνοι λειτουργίας είναι έως 300
- Ενσωματωμένη προστασία του περιβλήματος για την αποφυγή πρόσκρουσης του συνδετήρα
- Μπορεί να εγκατασταθεί σε δύο λεπτά
- Εξοικονόμηση ενέργειας, καθώς δεν χρειάζεται θερμή τήξη
- Χωρίς διαδικασία κόλλησης και γυαλίσματος
| Εφαρμόσιμο για | Καλώδιο πτώσης. Εσωτερικό καλώδιο (0.9/2.0/3.0mm) |
| Διάμετρος οπτικής ίνας | 125μm |
| Διάμετρος σφιχτού μπουφερ | 250μm |
| Λειτουργία ίνας | Μονή λειτουργία |
| Χρόνος λειτουργίας | Περίπου 100 δευτ. (χωρίς κοπή ίνας) |
| Απώλεια εισαγωγής | ≤ 0.3dB |
| Απώλεια επιστροφής | ≥50dB |
| Δύναμη στερέωσης γυμνής ίνας | >5N |
| Δύναμη στερέωσης στήριξης γυμνής ίνας | >10N |
| Αντοχή σε εφελκυσμό | >50N |
| Θερμοκρασία χρήσης | -40°C~+75°C |
| Δύναμη εφελκυσμού σε γραμμή (20N) | IL ≤ 0.5dB RL ≤ 5dB |
| Μηχανική αντοχή (500 φορές) | IL ≤ 0.5dB RL ≤ 5dB |
| Δοκιμή πτώσης (ύψος πτώσης 4μ, μία φορά ανά κατεύθυνση, συνολικά 3 φορές) | IL ≤ 0.5dB RL ≤ 5dB |
- Χρόνος προετοιμασίας υλικού: 3 ημέρες (ή απόθεμα)
- Χρόνος παραγωγής & συναρμολόγησης 7 ημέρες
- Χρόνος δοκιμής & συσκευασίας: 2 ημέρες
- Συνολικός χρόνος παράδοσης: 12 ημέρες σε 50.000 τεμάχια για ασφαλή χρόνο παράδοσης. Η ταχύτερη παράδοση μπορεί να είναι διαπραγματεύσιμη.
- Φωτογραφία εργοστασίου:
- Εκτύπωση λογότυπου στο κουτί συσκευασίας: επικοινωνήστε με την ομάδα πωλήσεών μας για περισσότερες πληροφορίες.
- Χάραξη λογότυπου στα προϊόντα: επικοινωνήστε με την ομάδα πωλήσεών μας για περισσότερες πληροφορίες.
- Υπηρεσία OEM: ναι.
- Υπηρεσία ODM: ναι.
- Συσκευασία:
- Κουτί από χαρτόνι, ξύλινο κουτί, ξύλινη/πλαστική παλέτα.
- Αποστολή:
- Διεθνής αέρας: CA, AA, EA, κ.λπ.
- Δια θαλάσσης
- Τυπικό εξαγωγικό λιμάνι: Shenzhen, Χονγκ Κονγκ, Ningbo
- Τυπικό εξαγωγικό αεροδρόμιο: Shenzhen, Guangzhou, Χονγκ Κονγκ, Πεκίνο, Σαγκάη, Hangzhou.

